• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolejowe klimaty...

Lucky

Znany użytkownik
Reakcje
1.300 3 0
Odnośnie kwestii technicznych - też mam problem ze przeglądaniem zdjęć jeśli korzystam z Androida.
Powiększając zdjęcie wyskakuje mi często w takim miejscu, że jedyne wyjście to zamknąć temat i próbować jeszcze raz otworzyć zdjęcie, klikając w innym jego miejscu. Po przełączeniu przeglądarki telefonu na widok "komputerowy" problem nie występuje. Widocznie silnik forum nie był przewidziany do współpracy z przeglądarkami na urządzeniach mobilnych.
Wielu zdjęć z przyczyn technicznych po prostu nie oglądam, ale to już mój problem.
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.855 214 0
Gdynia, wrzesień 2021.
SM30-1077, EP07-198, EP07-330, EP07-135, EP07-372, EP07-1065, EP07-318, EP07-1025, EP07-479, EP07-1067, SM42-400
0F3C576B-8050-4A41-90E0-28A9C9C2F257.jpeg
Na zdjęciu znajdują się jeszcze cztery Skody, ale to już jutro na komputerze spróbuję numery odszyfrować.
 
Ostatnio edytowane:

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.595 33 4
Ja przez wiele lat pomagałem w imprezie sportowej w Iławie. Ten widok miałem codziennie, ale z torów. Teraz widzę z góry, piękne miejsce. Żeby te głąby z PKP nie zaorali naszego wachlarza to kto wie czy dziś byśmy nie ściskali sobie ręki i rozmawiali o historii Olsztyna...
Z pozdrowieniami.
Maciek "Magic"
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
A czy kolega @Kempol ma może fotki miejsca bliżej stacji w Ostródzie, tam, gdzie odchodziła linia do Morąga? Jeżeli tak, to może można byłoby je wrzucić do mojego wątku o tej linii?
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Dziwne, że ten budynek lokomotywowni jeszcze stoi. Ktoś to wziął do celów prywatnych? W Dęblinie czy Chełmie takie wyburzono....
Coraz mniej istnieje takich reliktów funkcjonujących jeszcze w latach 80-tych XXw... i w 90-tych. Jedynie co ja widzę przy modernizowanych liniach, to gdzieniegdzie jakaś stara wieża wodna, lub zabytkowy dworzec zaadaptowany na cele mieszkalne. Ale większość "wykoszona". Coraz bardziej nowością pachnie na kolei.... i stare zostaje tylko na zdjęciach, filmach, w pamięci i ....makietach...
 
Ostatnio edytowane:

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.595 33 4
27.09.2021.Olsztyn Główny.
Akurat na foto mamy Dworzec autobusowy, ale to integralna część Dworca kolejowego. Niedługo wszystko pójdzie w ruinę i postawią nowy, choć jak znam życie będzie jeszcze gorszy od tego co widzimy. W zeszłe lato zburzyli 100m obok hotel Gromada, do dziś dziura w ziemi stoi, a ogólnie o temacie nowego dworca to gadane jest od 15 lat...Ja wciąż jestem zachwycony dworcem w Iławie, odremontowali go, choć nie musieli budować od podstaw, ale klimat ma, i te wnętrze...
Z pozdrowieniami.
Maciek "Magic"
tory 27 wrz 2021-8593 1200.jpg
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
Numeru Pendolino nie da rady odczytać ze zdjęcia,
Jakby zdjęcie nie było tak bardzo zmniejszone, to numer dałoby się odczytać. Ja widzę, że cyfra kontrolna jest 7, inne cyfry za bardzo się zlewają ze sobą. Może na tej podstawie da się ustalić numer, ale nie mam listy wszystkich ED250.

IMGP0014a.jpg
 

Podobne wątki