• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolejowe klimaty...

OP
OP
Konrad Lewandowski
Reakcje
292 0 0
Mała zagadka: do czego służyły takie rampy? Nagród za trafną odpowiedź nie przewiduję.
Przy tej rampie/peronie przeładunkowym jest budynek, który zapewne wykorzystywany był jako posterunek wojska nadzorującego ten teren. Budynek jest całkowicie zdewastowany, powyrywane są nawet przewody ze ścian, zerwane płytki z podłogi, itd, ale znalazłem wewnątrz nietknięty taki oto element...

IMG_1827.jpeg IMG_1828.jpeg

Z zewnątrz wygląda to tak...

IMG_1990.jpeg IMG_1991.jpeg IMG_1992.jpeg IMG_1993.jpeg IMG_1994.jpeg
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.620 33 4
31.08.2020 Olsztyn Zachodni.
Testowo otwarty odcinek Olsztyn Zachodni - Gutkowo jest jeszcze bez prądu, stąd też wszelkie składy osobowe przywrócone na nim są przeciągane przez spalinówki. Wracając ze zdjęć zrobiłem kilka testowych fotek aby zobaczyć potencjał łuku nad al. R. Schumana.
Z pozdrowieniami.
Maciek "Magic"
tory 31 sierp 1-3306 1500.jpg
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.855 214 0
Oj kolego @hamulcowy to żeś mnie teraz zdrażnił.;)
Huta Warszaw ma się doskonale, jedyna stalownia jakościowa w Polsce, jest w stanie odlać ponad 500 (słownie pięćset) różnych gatunków stali. Najnowsza w Polsce walcownia prętów jakościowych (SBQ) i prętów do zbrojenia betonu. Oddana do użytku w 2008 roku kosztem 100mln Euro. Huta produkuje około 650 tyś ton stali rocznie.

Na niektórych zdjęciach to co widać jest jakby nieżywe już.
Wszystko działa, a jak nie działa to zawsze może się przydać.
 
Ostatnio edytowane:

hamulcowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.053 26 1
Myślałem, że to zwłoki, bo człowieków nie widać. Świateł nie pogasili, to teraz widać, że czynne. Jakoś tak mało uważny byłem patrząc poprzednio na te fotki. A to nadal Luccini, czy już zrepolonizowane za trzy razy tyle za ile sprzedano?
 

Podobne wątki