• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolejowe klimaty...

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.651 33 4
Olsztyn Główny, 26.07.2020.
Z racji nudnego dnia i małej ilości ciekawych lokomotyw, w ostatnich promieniach słońca wybrałem się na tereny Cargo. Już wcześniej prezentowałem 3 zaniedbane SU46 w oryginalnych zielonych malowaniach, całkiem niedaleko stoi taka oto SM42. Niedługo takie widoki pozostaną wspomnieniem, te piękne tabliczki ktoś odkręci i pewnie wywali, zrobią ohydne naklejki. Ten spłowiały kolor prezentuje się bardziej oryginalnie niż wypolerowane nowe lokomotywy. Chwała Michelinowi, że ich SM42 wyglądają własnie tak mimo, że już mają malowane numery. Gdyby ktoś z kolegów miał więcej informacji na temat SM42 ze zdjęcia chętnie zapoznałbym się z jej historią.
Z pozdrowieniami.
Maciek "Magic"
tory 26 3-0406 1200.jpg
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.026 28 1
Bardzo proszę :). W swoich zapiskach mam na temat tej lokomotywy takie coś:
Producent wiadomo: FABLOK ,typ 6D, Nr fabrycz. 9175,rok prod.1975 Ozn. PKP SM42-752
Przebieg służby:
75. PRZYJĘTA NA STAN PKP
14.08.75.CZĘSTOCHOWA
19.07.85.KĘDZIERZYN (delegacja)
05.09.85 CZĘSTOCHOWA
11.04.94 OLSZTYN
Pozdrawiam
 

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.735 17 0
Bardzo klimatyczne miejsce. Lubie tam jeździć. Tylko nigdy nie miałem szczęścia by uchwycić pociąg jadący przez groblę.
Zdjęcia też fajne, aczkolwiek na drugiej fotce, gdyby nie było roweru, byłoby sympatyczniej. No, chyba że to zamierzona kompozycja...
 

Podobne wątki