• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolejowe klimaty...

Kolego @alienik piękne foty, zwłaszcza ta 1 mi przypada do gustu. Powiedz mi czy podchodzisz restrykcyjnie do praw autorskich czy też byłaby opcja użyć tego foto w takim jednorazowym , niekomercyjnym projekcie autorskim?
Pozdrawiam.

Rozczochrany

Aktywny użytkownik
MSMK
Taki oto wagon wypatrzyłem przy drodze powiatowej 1349L.
Nie jestem znawcą taboru, więc może ktoś może coś o nim napisać.

Załączniki

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Trudno tu powiedzieć, jaki to wagon. To jest szopka zrobiona ze wagonu gospodarczego, który z kolei powstał przez zbudowanie nowego pudła na podwoziu jakiegoś bardzo starego wagonu - ale z jakiego, nie umiem powiedzieć, za mało widać, a ja nie jestem takim fachowcem, żeby z tego, co widać rozpoznać typ oryginalnego wagonu.
Wrocławskie poranki kolejowe cz.1
I to są prawdziwe kolejowe klimaty, w przeciwieństwie do większości zamieszczanych w tym temacie zdjęć. Proszę o więcej takich, naprawdę klimatycznych, fotek.