• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolejowe klimaty...

SantaFe

Aktywny użytkownik
Reakcje
611 30 7
kolejne zdjęcia, Dzierżoniów powstające muzeum w dawnej parowozowni.
 

Załączniki

SantaFe

Aktywny użytkownik
Reakcje
611 30 7
Z dzisiaj Jedlina Zdrój. Stacja ukryta w lesie i na wzniesieniu. Ciężko tam się dojeżdża autem ciężarowym bo szerokość drogi to ok,2,5m
Polecam wszystkim zwiedzenie okolic Jedliny Zdrój, jechałem do niej drogą wojewódzką 383 od Jugowic a wcześniej od Świdnicy. Fantastyczne widoki na szlak kolejowy który się wije w około pagórków. Co chwilę jakiś niesamowity wiadukt. Naprawdę polecam. Żałuje, że nie jechałem mniejszym autem i z aparatem to bym coś więcej wrzucił. Z tego co sprawdzałem można przejechać się czynnym szlakiem Wałbrzych-Kłodzko. Może się uda :)
 

Załączniki

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
Kilka klimatycznych ujęć z zeszłoweekendowej wyprawy na Bilecie Weekendowym :)

1. 21.04.2018. EU07-218 ze składem TLK 63171 Karpaty o świcie mknie w kierunku Przemyśla.
10. TLK Karpaty - w drodze do Przemyśla.JPG


2. 21.04.2018. Most kolejowy na Sanie w Przemyślu, na moście jakaś osobówka w kierunku Rzeszowa.
18. Przemyśl.JPG


3. 21.04.2018. Kryniczanka z pokładu TLK 30101 Malinowski relacji (Gdynia Główna - ) Tarnów - Krynica-Zdrój, na czele EP07-1015.
65. TLK Malinowski - w drodze do Krynicy.JPG


4. 21.04.2018. Stacja Stróże, TLK 33170 Karpaty rel. Krynica-Zdrój - Kraków Płaszów (- Gdynia Główna) z wagonami ze stacji Jasło gotowy do odjazdu. Gorące pozdrowienia dla bardzo sympatycznego i bardzo pozytywnie do MiKoli nastawionego mechanika Staszka :) po prawej stronie Siódemka, która przyprowadziła wagony z Jasła.
90. TLK Karpaty z Krynicy i Jasła gotowy do odjazdu.JPG


5. 22.04.2018. Stacja Suwałki. TLK 31107 Hańcza z Krakowa Głównego skończył bieg. Na czele Nurek 754 037-0.
116. Stacja Suwałki.JPG
 

norbis97

Znany użytkownik
Reakcje
304 6 1
EP07-442 na czele pociągu specjalnego 51200 "Złoty" relacji Gdynia Postojowa - Warszawa Główna Towarowa,uchwycona podczas wyjazdu z Tczewa.
W składzie pociągu znajduje się 6 Bohunów w barwach POLREGIO oraz 2 zestawy wagonów Bipa.
Na pokładzie podróżują kibice Arki Gdynia zmierzający do stolicy na mecz z Legią.
2 maja 2018



 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.257 496 29
Dziś będzie nietypowy kolejowy klimat, otóż za wybitne osiągnięcia w dziele wychowania dzieci i umacnianiu więzi rodzinnych, nagrodziliśmy się z moją ukochaną, wyjściem do kina, na film śmieszny, smutny, mądry, lekki i na temat, w dodatku nie wyprodukowany przez okupanta naszego kraju.
Poza tym byłem po raz pierwszy na głównej ulicy naszego miasta od ponad pięciu lat, i wróciłem o własnych siłach.

Polecam Wam gorąco film

http://www.filmweb.pl/film/Dziennik+maszynisty-2016-760882#
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki