• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolejowe klimaty...

muminek

Znany użytkownik
Reakcje
364 44 1
Jeśli ktoś ma ochotę zmarznąć zmoknąć lub utytłać się w pyle węglowym, polecam wycieczkę do Adamowa i ładowni węgla brunatnego, ze wspomnianej odjedzie sześć skałdów do elektrowni i koniec ruchu kolejowego na tym terenie, transport węgla do czasu zamknięcia wyrobiska i elektrowni,przejmują samochody.
Dziś ostatni pociąg zjechał do Warenki około czternastej.
Choć ta cała wiadomość wydaje się nieprawdopodobna, potwierdziło ją kilkunastu pracowników wspomnianej kolei.

Niebawem relacja z naszego krótkiego wypadu, a dziś na zachętę jedna fotka.

Zobacz załącznik 529521
To ile dni jeszcze będzie można zobaczyć tam krokodyle ?
 

daromaro

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.261 103 84
Talboty VAP (Fals)? Ale warto zrobic zdjecia dla samego opisu jaki sie na nich znajduje. Akurat ten typ kolei (gornicza) mnie bardzo interesuje. Moze kiedys ujrzy swiatlo dzienne moja Skoda 17E na tor 1000mm.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
Porobcie zdjecia wagonom. Wszyscy robia loki a pozniej nie ma tego z czym puszczac :)
Talboty VAP (Fals)? Ale warto zrobic zdjecia dla samego opisu jaki sie na nich znajduje. Akurat ten typ kolei (gornicza) mnie bardzo interesuje. Moze kiedys ujrzy swiatlo dzienne moja Skoda 17E na tor 1000mm.
To z pewnością wiesz że nie ma modeli tych lokomotyw, a gdyby były i ktoś nawet zbudowałby wagony to i tak musiałby jeszcze zbudować makietę tych linii z infrastrukturą,bo tylko tu takie są eksploatowane, na innych wyglądałyby te pociągi co najmniej dziwnie.
Marznąc wczoraj w polu o tym rozmawialiśmy, a kilka zdjęć wagonów też będzie, jak już dostanę zdjęcia od moich towarzyszy coby stworzyć skromną relację.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
Moze ktos, kiedys zrobi diorame. Przynajmniej bedzie mial dobre matrialy. No i jak sam piszesz - zaraz to bedzie historia. Jak jest okazja to trzeba dzialac.
Ale musiałaby to być diorama/makieta obejmująca punkt załadowczy i rozładunkowy w elektrowni, co prawda tam tez byliśmy ongi, ale było niezbyt jasno i niewile było widać,ale ewentualnemu twórcy życzę powodzenia i udostępniam wszystkie materiały.
[DOUBLEPOST=1514636833,1514635594][/DOUBLEPOST]Moja Żabcia jest niesamowita i nie do zastąpienia, znów dostałem od niej "kolejowy" prezent.:)
[DOUBLEPOST=1514636872][/DOUBLEPOST]Nie dodałem zdjęcia.

DSC_0178-crop.JPG
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.063 140 0
Możesz dodawać zdjęcia? ach ty niedobry! na pewno jesteś w "kolektywie" znajomych tej słynnej forumowej administracji!

A, Żabcia Cię dobrze sklasyfikowała na rozwój "8 lat"
:D :D

eeee, to pasowałoby do jakiegoś wątku ołtarzykowego a nie do jednego z niewielu na forum gdzie są fajne zdjęcia :D
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
Możesz dodawać zdjęcia? ach ty niedobry! na pewno jesteś w "kolektywie" znajomych tej słynnej forumowej administracji!

A, Żabcia Cię dobrze sklasyfikowała na rozwój "8 lat"
Tak jestem ulubieńcem wszystkich moderatorów i administratora, tolerują mnie bo żyć beze mnie nie mogą, dlatego ja mogę jeszcze a Ty nie.
Przeczytaj uważnie "od 8 lat" spokojnie się zaliczam, a Ty zazdrościsz bo nic ci nie dają.

Poproś żeby usunęli mój wpis, musicie się warsiawiaki trzymać w kupie.
 

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
31.12.2017, stacja Zakopane, krótko po godzinie 22. TLK 35170 Karpaty rel. Zakopane - Gdynia Główna z EU07-358 na czele szykuje się do odjazdu w nowy rok :)
P_20171231_220630.jpg


Z tej okazji, z pokładu powyższego składu, znajdującego się w tej chwili w Krakowie, chciałbym wraz z kolegą Michałem (@Ty2-911) złożyć wszystkim Forumowiczom życzenia szczęśliwego nowego roku!
 
Ostatnio edytowane:

sluzbowo

Znany użytkownik
Reakcje
137 1 0
Niewątpliwie. W takim razie sprawcą wykolejenia musiał być osobnik o nieprzyjemnej twarzy widoczny na zdjęciu wklejonym przeze mnie. Znany serbski terrorysta Ranko Zamani.
 

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.194 39 0
Sztuka kolejowa - jedna z dekoracji na ścianach przy peronach stacji Kastrup (Dania) - tam znajduje się lotnisko dla Kopenhagi i jednocześnie jest to ostatnia stacja przed mostem przez cieśninę Oresund do Szwecji.

IMG_4461.JPG
 

norbis97

Znany użytkownik
Reakcje
304 6 1
Dzisiaj Przewozy Regionalne i Koleje Rosyjskie uruchomiły próbne połączenie testowe łączące Gdynię i Kaliningrad. Połączenie obsłużyły: po stronie polskiej SA138-004 zaś po stronie rosyjskiej PA2 - 01602. Pierwszym pociągiem z Braniewa do Gdyni, wyruszyło blisko 180 Rosjan.
5 stycznia 2018
Fot.Damian Otta
https://www.facebook.com/SMKChojnice/
 

Podobne wątki