• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolejowe klimaty...

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.023 28 1
Na poprzedniej stronie pokazałem semafor wyjazdowy na stacji Piaski Wlkp.
Dziś zauważyłem z drugiej strony stacji że ktoś chciałby aby pociągi nadal jeździły i ustawił semafor na sygnał " wolna droga":D
wolna droga.jpg


Przy okazji jeszcze coś pokarzę. Wagon służący jako magazyn w sadzie.
Ale tak naprawdę daleko od torów nie "wyladował" wygląda jak by ktoś zdjął go z toru obok.
Miejsce Bodzewo przy dawnej zapomnianej linii Gostyń- Krobia
Chłodnia.jpg
 

Wojtek_Kraków

Aktywny użytkownik
Reakcje
429 1 0
Przy okazji jeszcze coś pokarzę. Wagon służący jako magazyn w sadzie.
Ale tak naprawdę daleko od torów nie "wyladował" wygląda jak by ktoś zdjął go z toru obok.
Miejsce Bodzewo przy dawnej zapomnianej linii Gostyń- Krobia
Zobacz załącznik 384477
Podobny stoi zaraz przed Oświęcimiem (droga Chrzanów -Oświęcim)

Ale żeby nie było że post bez fotki to oto taki maleńki zielony krokodylek dziarsko zmierza przez przejazd w Okolicach Starego Lichenia

WP_20160421_14_45_44_Pro.jpg
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.023 28 1
Adam Twoje zdjęcia wyżej moim zdaniem najpiękniejsze z dotychczas pokazanych w tym temacie.
A jaką super fototapetę można by z nich zrobić. Zakochałem się:D:love:
Pozwolisz je sobie ściągnąć będą świetną tapetą na pulpit kompa
 

JacekZet

Znany użytkownik
Reakcje
465 0 0
Na poprzedniej stronie pokazałem semafor wyjazdowy na stacji Piaski Wlkp.
Dziś zauważyłem z drugiej strony stacji że ktoś chciałby aby pociągi nadal jeździły i ustawił semafor na sygnał " wolna droga":D
Zobacz załącznik 384463

Przy okazji jeszcze coś pokarzę. Wagon służący jako magazyn w sadzie.
Ale tak naprawdę daleko od torów nie "wyladował" wygląda jak by ktoś zdjął go z toru obok.
Miejsce Bodzewo przy dawnej zapomnianej linii Gostyń- Krobia
Zobacz załącznik 384477
W latach 1985-1990 odcinek Krobia - Miejska Górka i Krobia - Gostyń od południa były zastawione oczekującymi kasacji lodówkami. Podczas ich likwidacji działy się różne cuda.
 

JacekZet

Znany użytkownik
Reakcje
465 0 0
No cóż, za odpowiednią opłatą można było nabyć na przykład takie pudło lodówki, opłata była oczywiście wnoszona bezpośrednio do kieszeni zainteresowanych. Ważne by zgadzał się ciężar złomu co osiągano różnymi metodami.;)
 
S

Sebastian

Gość
Sieradz. Tarcza D1 na bramie obecnie równanego z ziemią dawnego "Polmosu". Niestety już nie zatrzyma żadnej lokomotywy... :(
Polmos 2.jpg


I taka pamiątka po D.O.K.P. ŁÓDŹ :)
pieczęć.jpg
pieczęć 2.jpg
 

Podobne wątki