• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolejowe klimaty za granicą

WM-MODEL

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
1.730 14 0
Praaawie klasa "S" :D tylko do kibla jakoś nie po drodze i klimatyzacja wyłączona :( a na zewnątrz ponad 30 stopni...
A pociąg zaraz wjedzie do Furka Basistunel :)
DSC_0450.JPG
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
Zakładając tamten temat nie zakładałem że będziemy różnicować miejsce posadowienia takiego obiektu. Proszę jeżeli kolega może o wstawienie tam zdjęć tego mostu, bo naprawdę jest to ciekawy obiekt i jednocześnie nietypowy. Ja taką konstrukcję mostową widzę po raz pierwszy.
 

prepik

Znany użytkownik
Reakcje
925 0 0
Słowackie kolejowe klimaty na trasie Poprad - Keżmarok , 8 lipca 2017 roku z jazd niebieską "Papużką" 477.013 wraz ze świetną drużyną parowozową Klubu z Popradu. A tak na marginesie to pierwszy raz widziałem stocker w akcji, byłem pod wrażeniem mocy tego trzycylindrowego parowozu i zszokowany tym co wyprawiają fotografujący, kładący się pod nadjeżdżający parowóz!

P1150821.JPG
P1150855.JPG
P1150844.JPG
P1150876.JPG
 

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.860 111 7

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.292 459 29
Restauracja "Crocodile" w Faches-Thumesnil niedaleko Lille (Francja).
W tych stronach i nie tylko tam, jest takich restauracji więcej. Na przykład w centrum handlowym Petite Forêt, około 40 km na południe od Lille. Po drugiej stronie budynku jest drugi taki wagon, ale nie mam zdjęć. Zdjęcie sprzed ładnych kilku lat, teraz wagony są zielone.

IMG_3859.jpg
 

Podobne wątki