• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolejowe klimaty za granicą

prepik

Znany użytkownik
Reakcje
925 0 0
Tak sobie w Decinie( Czechy ) filmowałem na stacji i przeglądając klipy do filmu zauważyłem "konkurencję fotograficzną" w Siemensie DB . Nie wiem czy to tworzy klimat , ale stacja w Decinie nad Łabą jest na pewno klimatyczna. Wylot z tunelu pod Pastýřská Stěna.
decin.jpg
 

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.860 111 7
Nareszcie złapałem CSX pod drutami. Zaraz po rozładowaniu ciężarówki w Bristol, Pennsylvania, przejechał pomału kolo mnie z kilkoma wagonami. Myślę może zdąże go złapać jak będę wjeżdżał pod most. Jest 6 sierpień, 2020r., ulica Green Lane idąca pod tzw. North East Corridor-główna linia kolejowa pomiędzy New York i Washington, zdięcie cyknąłem z kabiny i może technicznie nie najlepsze, ale jest.
20200806_121819.jpg
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.587 104 12
Ciekawy przypadek w Wlk Brytanii. Otóż oprócz samego faktu że Royal Mail czyli odpowiednik naszej Poczty Polskiej wciąż prowadzi regularne ambulanse pocztowe, to parę miesięcy temu urósł jej konkurent w postaci pociągów do przesyłek firmy ORION na zdjęciu.

Screenshot_20210710-095145_Gallery.jpg


Szkoda ze w Polsce czy to ambulanse, czy wagony do przewozu rowerów (słynne 2sztk na chodzie) czyli ogólnie rzecz biorąc wszystko inne niż wagony kl2 i 1 to myślenie ponad siły przerobowe prezesów spółek PKP
 

Podobne wątki