• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Relacja Kolejowe foto-safari :)

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.278 41 5
#1
Gdziekolwiek i kiedykolwiek się da, staram się poeksplorować stacje kolejowe, bocznice itp.
W tym wątku, będę wklejał mini-foto-relacje z moich foto-safari na polskich (i nie tylko) kolejowych przestrzeniach. :)
Nie będą miały one charakteru chronoligicznego, poza tym nie jestem wykwalifikowanym fotografem.
Ale myślę, że mimo to, zdjęcia się spodobają.
Na pierwszy ogień pójdzie OPOLE GŁÓWNE.

Sukcesywnie będę dodawał następne relacje. :)
Enjoy :)
 

Załączniki

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
#2
Sprawdzaj szyny i cechy które mogą na nich być,wiem że to już obsesja, ale nic na to nie poradzę.
I dobrze że kolejny modelarz idzie na tory, tak mało tu na forum takich, a przecież nie można być dobrym modelarzem bez miłości do kolei, i kontaktu z ta prawdziwą, jak powiedział kiedyś Śp.Andrzej Sadłowski
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.579 32 4
#9
To co mnie najbardziej zainteresowalo to "zeberka fotograficzne" ;) Zwlaszcza to za mostem, czy co to tam jest, niski chodniczek, nic nie bedzie zaslanialo kol lokomotywy czy co tam wstawia :)
 

Arekmiz

Znany użytkownik
Reakcje
1.138 119 0
#10
1697740613063.png


W tych domkach stojących przy stacji postojowej na Spyrkówce miałem przyjemność wiele razy nocować. To był ośrodek wczasowy PKP, później rozdzielili domki pomiędzy różne post-pekapiarniane spółeczeńki, a teraz to nie wiadomo do kogo należą. Za PKP ceny za nocleg tam były bardzo OK, potem za spółeczeniek trochę wyższe. Teraz słyszałem, że je "sprywatyzowali" i właściciel żąda zapłaty jak za ***** hotel. :)