• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Kolejka wąskotorowa wraca do Sulejowa

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#4
Tak dla doprecyzowania bo lokalizację na mapach G. znalazłem. .. To ten Sulejów pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Opocznem??

Pozdrawiam,...
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.029 494 29
#7
Intryguje mnie to "Nieformalne stowarzyszenie modelarzy 9 mm" czy to chodzi o kaliber pocisku.
żartuję oczywiście, ale ciekawość pozostaje, kto tworzy to tajemnicze stowarzyszenie, które ja roboczo nazywam "Salonem odrzuconych".
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.029 494 29
#10
Jeszcze jest czas, zaproś dziadka Leszka może z kamerą przyjedzie, to byłoby namaszczenie imprezy, splendor i rozgłos.
Mam nadzieję iż nie będzie "gołych dech" jak na innych wypasionych imprezach.
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#11
Jeszcze jest czas, zaproś dziadka Leszka może z kamerą przyjedzie, to byłoby namaszczenie imprezy, splendor i rozgłos.
Mam nadzieję iż nie będzie "gołych dech" jak na innych wypasionych imprezach.
Taaa..., nie będzie spał po nocach by Cisną- Majdan wykończyć specjalnie na tę impreze... *

Pozdrawiam,...


*)na YT robił ostatnio wrzuty znad gołych dech nowo budowanych segmentów...
 
OP
OP
Arti2811
Reakcje
2.460 79 2
#12
Jeszcze jest czas, zaproś dziadka Leszka może z kamerą przyjedzie, to byłoby namaszczenie imprezy, splendor i rozgłos.
Pawełku, to nie ta liga ;) Impreza jest przede wszystkim ustawiona na dobrą zabawę dla publiczności jak i samych nas. Nie będzie żadnych rozkładów itd. Najważniejsze jest to żeby po zakończeniu wystawy dobrze nas wspominano a i my dobrze się przy tym bawili. Dlatego już teraz to nadmieniam aby niektórzy z tego powodu nie kryli rozczarowania odwiedzając nas.
Więcej szczegółów niebawem.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.029 494 29
#13
Liga czy ta czy nie ta to mit, utwierdzona od lat przez takich właśnie mącicieli którzy podzielili polskich modelarzy na koszernych i tych z TVN-u .
Masz rację, też mam nadzieję że wszystko będzie OK i ludzie będą się dobrze bawić, bo to dla nich impreza, nie dla malkontentów i specjalistów od trąbek na modelach Pajko, ja po znajomości;)napiszę Ci taką relację że słodycz zadusi wszelkich oponentów.:)
A ten któremu liżą d*** na YT, jedzie tylko tam gdzie ma biznes.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.029 494 29
#14
A i jeszcze jedno, Artur łaskawie wspomina że maiłem w powstaniu tej imprezy udział, otóż aby oddać sprawiedliwość na pewnym etapie przygotowań okazałem się tępym ch*** i wycofałem się, czego dziś żałuję, ale czas nie wraca, Artur wszystko załatwił, znalazł przychylnych mu ludzi, znalazł lokalizację kilka innych co się zgodzili przyjechać, będę go namawiał żeby impreza cykliczną się stała, a jeśli nie możliwe to byłoby, żeby choć miała drugą edycję w której wezmę udział i pomogę, jest mi wstyd że tak wyszło, ale Ci co mnie znają wiedzą że nie zawsze jest różowo jak się wydaje, choć to nie usprawiedliwia mnie.

Ja jestem przekonany o sukcesie tej imprezy, za darmo no proszę tylko głupi by nie przyszedł.;)
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
305 13 0
#17
by Cisną- Majdan wykończyć specjalnie na tę impreze... *
*)na YT robił ostatnio wrzuty znad gołych dech nowo budowanych segmentów...
Cisna Majdan to nie jest projekt Leszka. Znam właściciela Cisnej i wiem na pewno, że gdy ta stacja pojawi się na jakiejś imprezie to na pewno nie w formie gołych dech. Skąd inąd warto zdawać sobie sprawę z faktu, że każda, najbardziej nawet wypasiona makieta, na pewnym etapie swojego życia jest gołymi dechami. Ważne, aby ten etap zakończył się przed jakąkolwiek prezentacją makiety szerszej publiczności.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.029 494 29
#18
Fajnie, gdybyście coś więcej napisali o imprezie.
Tak w skrócie będzie wódka, będą śledzie i potrzymać za co będzie.
O zamierzeniach Artur już pisał, jak będzie czy sprawdzą się wszystkie zamierzenia, niedługo się okaże, daleko nie masz, możesz podjechać.

Ale ale, nic organizator znany w środowisku antyszczepionkowiec nie wspomina o środkach bezpieczeństwa i egzekwowaniu przepisów nasłanych na nas przez jaśnie panujący nam nierząd, będzie tak jak w Iławie wszyscy z odkrytymi ryjami i maskami pod brodą.
 
OP
OP
Arti2811
Reakcje
2.460 79 2
#19
Pawelku ja bym się zastanowił na twoim miejscu i nie przyjeżdżał bo wirus nie śpi. A nuż na wystawie się zarazisz i dopiero się narobi. Nie chce mieć cie na sumieniu. Wykorzystaj ten czas na szukaniu cech w plenerze. I to wszystko dla twojego bezpieczeństwa. Będę wdzięczny.
 

Podobne wątki