• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolejka kleinbahn

gonkers95

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam wszystkich kolejkowych świrów

Dostałem w spadku po wujku dużo elementów kolejki KLEINBAHN gdy byłem małym dzieciakiem. Z racji tego że nie wciągnąłem się w tą zajawke kolejka leżała długo w katonach. Dziś jestem już na studiach i przydałoby mi się troche kasy. Bardzo proszę was o pomoc w wycenieniu tego, ile to może być warte? Wszystko jest widoczne na zdjęciach, calość ma już sporo lat i przydałby się tej kolejce nowy opiekun który zacznie je pielęgnować i dbać o nie. Jest bardzo dużo torów, trochę wagonów i cała reszta elementów jak gniazda zasilania itp.

20170701_193018.jpg
20170701_200812.jpg
20170701_200752.jpg
20170701_200743.jpg
20170701_193022.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#2
Witamy na forum. Proszę jednak zwrócić uwagę na to, że w działach tematycznych nie umieszczamy ogłoszeń sprzedaży. Pomijając zresztą tę zasadę, dział "Prawdziwa kolej" tak czy tak nie jest odpowiedni dla ogłoszenia o sprzedaży modeli. Wiem, że ograniczenie możliwości umieszczania ogłoszeń w dziale "Giełda" dla nowo zarejestrowanych użytkowników jest trochę niewygodne, ale proszę o cierpliwe odczekanie wymaganego okresu i umieszczenie potem tego ogłoszenia właśnie tam. Na razie jednak proszę o zmodyfikowanie powyższego wpisu przez usunięcie treści ogłoszenia, póki jeszcze można go edytować (do godziny od chwili wpisu), w przeciwnym razie będę zmuszony zrobić to sam.

A tymczasem zachęcam do przeglądania forum i wypowiadania się w sprawach związanych z koleją i jej modelami, a także do zainteresowania się działem samochodowym.

PS. Temat przeniesiony z działu "Prawdziwa kolej".
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 1159
Tabor 2

Podobne wątki