• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Koleje Mazowieckie - nowa edycja

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#23
Ja poszukuję wagonu piętrowego od Hobbytrade na testową przeróbkę, jak by ktoś miał na sprzedaż to odkupię w rozsądnej cenie. Materiał na kalki już mam, 3 różne numery wagonów i 1 numer sterowniczego.
 

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
#28
Biorąc wszystko pod uwagę, zestaw Fleischmanna oferowany przez Rybnik, zaliczyć można do tej samej kategorii, co słynne SU16 Piko, czy też omawiany ostatnio na forum zestaw z dieslem BR290 w barwach PKP Cargo.
 

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
#32
Tylko czy SK Model chciałby inwestować w nowe formy aby sprzedawać model taboru użytkowany w Polsce przez zaledwie JEDNEGO przewoźnika, w dodatku o charakterze regionalnym?
 

mikel

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 1 0
#33
A jak to robił parowozik ? Wykorzystali już jakąś istniejąca formę ? Pytam z ciekawości. Myślałem, raczej że SK-Model w taki sposób do tego podejdzie. Nowa forma na pewno się nie będzie opłacać.
 

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
#34
Tak, wykorzystano formy duńskiej firmy Hobby Trade, przygotowane głównie z myślą o wersjach użytkowanych w ilości kilkuset sztuk przez DB AG oraz w mniejszym stopniu przez DSB i CFL. Gdyby nie Parowozik, nikt by w Danii o regionalnym polskim przewoźniku nawet nie pomyślał.
 

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
#36
Tak, okno jest "pozbyte"

Problem z HobbyTrade i ich formami jest taki że firma zbankrutowała.
I chyba do końca nie wiadomo kto formy przejął.
 

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
#39
Za oceanem u "Kuby". W sumie to on mnie zmobilizował do zdobycia dokumentacji do przerobienia tego modelu. Dzięki Andrzejowi Etmanowiczowi, który dostarczył zdjęcia, można było odtworzyć wierną kopię tego modelu.
 

Podobne wątki