• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Koleje Śląskie

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
Miło mi je widzieć w ruchu... Ile człowiek miał z nimi czasem utrapienia, to moje... Ale sentymenty i wspomnienia wracają:D:D:D

Pozdrawiam,
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
Dziś, 42,7 km linii numer2...27WEb wypełzło na jazdę próbną. Tu od PC1 strony...
IMG_20180807_113937.jpg

...a tu od strony PC5...
IMG_20180807_113944.jpg

...oraz wersja audio - wideo...

Pozdrawiam,
 
Ostatnio edytowane:

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
IMG_20190114_131936_007[1].jpg

...kumpel dał cynk, że gdy robił próbę uproszczoną w Sulejówku Miłosnej minął go niebieski ELF...
...tu mija teren szopy SKMWA około 25 minut później...
Przepraszam za jakość - telefon niezdążył złapać zbytnio ostrości- wziął mnie z zaskoczenia...

Pozdrawiam,...
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
Miałem zrobić zakupy, ale jak zwykle wiedząc, że będzie coś jechać musiałem zrobić po swojemu i trafiłem przy okazji... Jazda próbna - wyjazd z Mińska Mazowieckiego w kierunku Mrozów . Zdjęcie na 42 kilometrze linii numer 2.
IMG_20190125_114241[1].jpg


Pozdrawiam,...
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
Te ELF'y 2 w sumie wyglądają jak krzyżówka Elfa1 i Darta... mam nadzieję, że niespaprali pola widzenia z fotela maszynisty...
Na warszawskim węźle kolejowym może być problem z widocznością semaforów na łukach jak SKMWA w końcu kieeedyś się na nie doczeka...

Pozdrawiam,...
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
Te ELF'y 2 w sumie wyglądają jak krzyżówka Elfa1 i Darta... mam nadzieję, że niespaprali pola widzenia z fotela maszynisty...
Na warszawskim węźle kolejowym może być problem z widocznością semaforów na łukach jak SKMWA w końcu kieeedyś się na nie doczeka...

Pozdrawiam,...
 

Podobne wątki