• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolej we Wrocławiu i okolicach

sheriff

Znany użytkownik
Reakcje
493 9 0
Na 285 od Wrocławia do Świdnicy wykarczowali bo robili inwentaryzację i analizę stanu przed jakimikolwiek działaniami czy przystąpieniem do zrobienia projektów wykonawczych.

Remont na górskim jej odcinku ma się całkiem dobrze. Wrzucę tylko ostatnie fotki jakie mam od Grześka Sztetnera (zwanego w niektórych kręgach Trappem) z Wesitritztalbahn:

28 kwietnia - okolica Jedliny:
Jedlina01.jpg Jedlina02.jpg Jedlina03.jpg Jedlina04.jpg Jedlina05.jpg Jedlina06.jpg Jedlina07.jpg Jedlina08.jpg Jedlina09.jpg Jedlina10.jpg Jedlina11.jpg Jedlina12.jpg Jedlina13.jpg

Za moment kolejne z 11 maja.

Zdroofka
Andrzej
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
Super, rewitalizacja to za mało powiedziane, to jest kompletna odbudowa. Już się cieszę na przejażdżkę tą linią, zaliczaną do najpiękniejszych w Polsce.
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Też czekam aż ten odcinek skończą, jeszcze w styczniu straszyły te wiadukty trochę a teraz... byłem dwa tygodnie temu w Zagórzu, oglądałem linię w kilku miejscach w Bystrzycy... kurcze, nie mogę się doczekać kiedy wsiądę do pociągu relacji Świdnica-Jedlina :D swoją drogą mam wrażenie że te tereny leżą jeszcze turystycznie odłogiem, a szkoda, bo sama przejażdżka koleją bystrzycką stanowić może niezłą atrakcję, pomijając już tak piekne miasta jak Świdnica czy wioski pokroju Bystrzycy lub Zagórza właśnie...
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0

Podobne wątki