• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolej w Warszawie i okolicach

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
#3
Nie wiadomo które potraktowane przez graficiarzy, a które nie... :rolleyes:

Fajne foty.
Pozdrawiam.
 

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#5
SU45-175...aż żal patrzeć jak niszczeje i nie tylko ta, ale i całe pozostałe grono Fiatów, Siódemek. A u mnie w gablocie dopiero co pachnie świeżą farbą ...:(
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#6
Eurosprintery to chyba nowe loki dla PKP Cargo.Na złom zapewne przeznaczony ten skład.Co do SU45 to muszę przyznać iż to bardzo przykry widok.Stoją i gniją a zapewne niebawem zostaną pocięte.

SAM_4228.jpg
SAM_4233.jpg
SAM_4234.jpg
 

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
#7
A moje pytanie brzmi jakie przeciętny śmiertelnik z grona MK ma szanse żeby sobie tam po Olszynce połazić? Bo już kiedyś chciałem się wybrać ale do Wawy mam kawałek a jechać w ciemno mi się nie chce, poza tym chciałem z obsługą trochę tam pogawędzić...

Jak się na to patrzy to żal człowieka ściska, zwłaszcza w gestii Fiatów, z EU07 nie jest aż tak źle bo większość z nieczynnych obecnie IC chce przeznaczyć na sprzedaż a nie na pocięcie (ostatnio bodajże 13 sztuk zostało zakupionych przez PR, kolejne 50-60 sztuk czeka na decyzję o sprzedaży).
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#8
Wczoraj nie było żadnych problemów z chodzeniem tam.Padał deszcz więc i większość z pracowników siedziała w swoich pomieszczeniach.Czasem zapewne ktoś się doczepi, ale nie wydaje mi się żeby od razu kazali opuścić teren.Raczej dbają o to żeby podczas ich czasu pracy zwykły śmiertelnik nie podlazł pod jadący skład.Myśle że możesz spokojnie się udać na taką wycieczkę.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#9
Po Olszynce nadeszła pora odwiedzić warszawskie Odolany.Fot jest sporo, zatem będę umieszczał je stopniowo.Będzie dużo Stonek i Byków, ale nie tylko. Ogólnie wycieczka o wiele ciekawsza niż na Olszyknę.

SAM_4362.jpg
SAM_4368.jpg
SAM_4369.jpg
SAM_4370.jpg
SAM_4371.jpg
SAM_4372.jpg
SAM_4373.jpg
SAM_4374.jpg
SAM_4375.jpg
SAM_4376.jpg
SAM_4378.jpg
SAM_4379.jpg
SAM_4381.jpg
SAM_4384.jpg
SAM_4385.jpg
SAM_4387.jpg
SAM_4388.jpg
SAM_4389.jpg
SAM_4390.jpg
SAM_4393.jpg
 

Warszawiak

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#15
Na Odolanach faktycznie jest co fotografować i w przeciwieństwie do Olszynki Grochowskiej nikt nas tam nie ganiał i nie straszył Policją itp.Jutro wrzucę swoje fotki z wycieczki
 

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
#18
:):)NA ODOLANKI CHODZIŁEM REGULARNIE NA SPACERKI przez wiele lat .....obserwując postępujący upadek szopy i rozległych okolic.Jeszcze 5-6 lat temu była tam masa żółtych EU07 .jA NAJmilej wspominam koniec lat 90tych masa kolejarzy i można było w niedziele zajrzeć tu itamFajną mieliście pogode pozdrawiam
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
#19
Irokez, dzięki za fotki. Zmobilizowały mnie, żeby wreszcie kupić nowe akumulatorki do aparatu. Bo i na Śląsku jest co fotografować. Myślę, że w czasie wakacji, bądź po nich będę wklejał tu piękne relacje z wycieczek kolejowych z młodym :)
 

Podobne wątki