• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolej w Warszawie i okolicach

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
#22
Kolejny słoneczny dzień poświęcony na zwiedzanie kolejowych terenów Warszawy.Tym razem wybór padł na Pragę Towarową a w drodze powrotnej zachaczyliśmy o Warszawę Wschodnią.
 

Załączniki

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
#23
I kolejne fotki.;)
 

Załączniki

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#24
:)Można?-można. Ogląda się o niebo lepiej.
Ta pomarańczowa EPka jest z południowego zakładu IC?
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
#25
EP jest z Krakowa, jedyna w tym malowaniu.Szkoda bo dla mnie najładniejsze.
Jeszcze trochę wagonów, ogólnie na Pradze Towarowej ich jest najwięcej a i niezła mieszanka typow.
 

Załączniki

K

krokodyl

Gość
#30
są cycuszki jest impreza
SAM_4553.jpg


piękne foteczki

Zapytam tutaj: czy ktoś wie kiedy dokładnie ten skład piętrowy z nowym lokiem przejeżdża w tygodniu po Moście Średnicowym- może być i weekend...?

SAM_4527.jpg


Raz go tylko widziałem przypadkowo ale byłem daleko od mostu a nie sprawdziłem godziny
Chciałbym zapolować na niego na nasypie przy narodowym...
Oczywiście jeżeli nie jeździ losowo jako jeden z wielu składów danego szlaku...
 

wolfik

Znany użytkownik
Reakcje
989 1 0
#32
są cycuszki jest impreza
Zobacz załącznik 64131
...
Zapytam tutaj: czy ktoś wie kiedy dokładnie ten skład piętrowy z nowym lokiem przejeżdża w tygodniu po Moście Średnicowym- może być i weekend...?
...
Nie wiem o której na średnicowym ale około 9:00 - chyba, bo nie mogłem oderwać wzroku :) - przejeżdża przez Dw. Gdański

Bo to nie jest ten wagon tylko zdaje się ten z oferty efc-loko (021-14, 022-14, 023-14) lub ten ale cena zabija
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
#37
Nie będę już zakładał kolejnych tematów z wycieczek a wszystkie już poprosiłem o przeniesienie i połączenie w jeden.Dziś wybraliśmy się na Okęcie, gdzie niewiele stało taboru, ale kilka sztuk udało się "złapać".
 

Załączniki

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
#38
Dziś taka mała niespodzianka nas spotkała na Odolanach.:)
 

Załączniki

Podobne wątki