• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolej w Warszawie i okolicach

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.626 15 0
7.11.2020r. Na czele składu węglarek, uwięziona ST48-024 sfotografowana na wjeździe na estakadę nad drogą S8 - węzeł Lazurowa. Dla kolegów spoza Warszawy dodam, iż estakada jest częścią szlaku prowadzącego do do huty ArcelorMittal. Przypuszczam, że ładunek w wagonach - wsad hutniczy - okazał się dla lokomotywy zbyt ciężki.
84.JPG

86.JPG
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Pewnie jechał nowy mechanik i stosował się do znaku ograniczenia prędkości. Każdy kto tam jeździ to wie, że jak się do niego zastosuje to stanie w połowie wiaduktu.
 
Ostatnio edytowane:

JacekGG

Aktywny użytkownik
Reakcje
36 0 0
7.11.2020r. Na czele składu węglarek, uwięziona ST48-024 sfotografowana na wjeździe na estakadę nad drogą S8 - węzeł Lazurowa. Dla kolegów spoza Warszawy dodam, iż estakada jest częścią szlaku prowadzącego do do huty ArcelorMittal. Przypuszczam, że ładunek w wagonach - wsad hutniczy - okazał się dla lokomotywy zbyt ciężki.
Przed budową trasy to był praktycznie prosty szlak bez wzniesień. Ktoś tak zaprojektował że są teraz ostre wzniesienia i spadki. Pytanie jakim cudem tak to zrobiono przy obecnej wiedzy inżynieryjnej? Kiedyś budowano linie kolejowe szybciej i logiczniej. Teraz są projekty według norm pod którymi ktoś się podpisuje. Co poszło nie tak?
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
Andrzeju, wczoraj kręciłem się po "średnicy" i go fizycznie widzialem, więc tylko przepatrzyłem rejon gdzie go widziałem.
W-wa Zachodnia zaczyna coraz szybciej się. zmieniać. Przybywa wygrodzeń, przejazd technologiczny już zbudowany i wskaźniki porozmieszczane (ale obrócone bokiem) więc odliczanie już trwa.
Dodatkowo przęsło nowego wiaduktu pod tor do Warszawy Głównej został położony kilka dni temu.... (jest poza kadrem kamery UTK).
A jeszcze co do Otwocka bo zapomnialem wcześniej dopisać...
PKP IC zaczyna robić zapoznanie szlaku Otwock - Pilawa... (pytanie jak z Otwock - Warszawa Wschodnia...) Widziałem wczoraj tu EP08 - 009...

Pozdrawiam,...
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.447 31 4
Super ten jamnik z przodu. Fajne miejsce do fotek, a ma kolega takie ujęcie ET42? Ja zawsze jak chodziłem na fotki starałem się własnie z frontu robić. (y)
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
No to zmiana tematu...INFO!!!
Obok nastawni Warszawa Praga Tranzytowa Widziane w kupie ST44 234, Et22 - 933,ET41 - xxx i kilka inny sprzętów. Jak ma kto podrodze to polecam... stan na ok 12 40...

Pozdrawiam,...
 

Podobne wątki