• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolej w Warszawie i okolicach

Jarząbek

Znany użytkownik
Reakcje
1.582 73 0
Zdobi jakiś podwarszawski ogródek. :) Niegdyś w odniesieniu do tamtego peiksa (3917) często padały stwierdzenia, że "przecież takie tutaj nie jeżdziły". Teraz w stosunku do tego parowozu (3916) już tak nie można powiedzieć. ;)
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.433 72 3
No i wojnę P. VS. N. czas zacząć...
Na litość, z opiniami jest jak za przeproszeniem z dupą - każdy ma swoją.

Pozdrawiam,...

PS. Dziś Dragon 2 był na tej ładowni z wagonami ze Świdnicy.
 

torowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.215 2 1
No i wojnę P. VS. N. czas zacząć...
Bez przesady. Nikt z nikim nie wojuje, a opinie, szczególnie te dot. wyglądu są zawsze subiektywne.
Jeżeli chodzi o fotografię, gdy nadarzy się okazja, nie przepuszczę ani Gamie, ani Dragonowi. Niestety okazji nie ma zbyt wiele, bo w królestwie produktów PaFaWagu i HCP, takie lokomotywy to rzadkość i zapewne długo tak pozostanie
 

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.667 12 2
Gama. Najładniejsza polska lokomotywa, wokół której narosło wiele nieporozumień i fałszywych opinii.
Eeee tam, paskuda... Co do opinii, to elektryczna wersja ma dobrą opinię, za to spalinówki, to absolutna pomyłka zwana Pesozłomem, cała Gama usterek. ;)

Najladniejszymi lokomotywami ta sa: Dargon i Gryffin.
Prawda! Polać Ci! :)

z opiniami jest jak za przeproszeniem z dupą - każdy ma swoją.
I Tobie też. ;)
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.433 72 3
No i stało się...
Stacja Otwock na linii kolejowej nr 7 jest przełączana...
Ruch pomiędzy Falenicą i Otwockiem jest prowadzony na telefoniczne zapowiadanie -Otwock i Celestynów chyba też jeśli dobrze słyszałem po radiu, ale pewien nie jestem, bo i pytanie o komunikację zastępczą też słychać było... Ponad to unieważniona blokada i wyjazdy na "S'ki" i "SZ'a"... to tak ogólnie...
IMG_20190303_073720.jpg


Pozdrawiam,...
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.433 72 3
Jarząbku...
Zdjęcie świetne. Czy wiesz może z którego jest roku ??
A co do tego stania się...
Celowo zostawiłem nie dopowiedzenie, bo sam też w zasadzie do formy "modernizacji" mam lekkie ale.
Ponad to jest konwersją tego, co opisano tutaj...( linki dostałem od znajomego ):

Artykuł inż. Kazimierza Centnerszwera w Inżynierze Kolejowym 4/1937, s141:
http://bcpw.bg.pw.edu.pl/dlibra/docmetadata?id=5010&from=publication
I dalszy ciąg w numerze 5/1937 s 174:
http://bcpw.bg.pw.edu.pl/dlibra/docmetadata?id=5011&from=publication



Pozdrawiam i miłego czytania...
 

Podobne wątki