• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolej w Warszawie i okolicach

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
Jak kogoś interesuje modernizacja stacji Otwock (linia nr 7), to tu mała ciekawostka...
Przystanek osobowy Świder będzie pewnie włączony w obręb stacji Otwock.
Na zdjęciu semafory wyjazdowe ze wskaźnikiem W31 tuż za peronem p.o. Świder jeszcze na szlaku Otwock - Falenica oraz wjazdowe od strony tylnej widziane...( fota robiona na postoju i przeedytowana, bo za tęga...)
wyjazd z Ot do Fl.jpg


...oraz semafory drogowskazowe ...strzałki wskazują lokalizację nowych(!!!) rozjazdów z wyjazdem / wjazdem na / z szlakowe tory nr 3 i 4.

Ot.jpg


Swoją drogą to w końcu realizują chyba projekty z lat 30'ch zeszłego stulecia...

Pozdrawiam,...
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
Poza tym o ile pamiętam z symulatora ( "szkolenie" co roczne na symulatorze ELF'a KMKOL w sekcji KM Ochota) to była tam blokada półsamoczynna / jedno odstępowa z posterunkiem odstępowym / bocznicowym w Jeziorkach (przechodziły tu dwa szlaki). Teraz chyba ww posterunek skasowali robiąc tam po prostu odstęp blokady SBL (wielo odstępowej) na linii nr 8 a całość ma obsługiwać LCS Okęcie (odcinek Wwa Al.Jerozolimskie - Czachówek).

Pozdrawiam,...
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
Miałem to wrzucić jakiś czas temu, ale ...
Wagony RZD jakie widać na Vltavie lub Nicei...
IMG_20181225_081014.jpg ...
produkcja Siemens'a..., ale chyba RZD lizinguje te wagony..., chyba, że ja coś poplątałem....
( zaznaczone czerwonym prostokątem... to co mi nie pasuje - kraj lizingodawcy??)
IMG_20181225_081046.jpg



Pozdrawiam,...
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.292 459 29
Dobrze Kolega kombinuje, właścicielem wagonów jest szwajcarska firma. Nie znam szczegółów, ale to chyba faktycznie jest jakaś forma leasingu.
 

DziDzia

Mistrz tłuczniowania
MSMK
Reakcje
843 3 0
Dragon ET25-001: Spotkany przed Warszawą Gdańską.
Kiepskie zdjęcia, bo mój telefon ma być lepszy w czym innym, niż zdjęcia ;)
Muszę przyznać, że trochę smutne to jednolicie niebieskie pudło. Mam wrażenie, że z tymi bumerangami ciemniejszymi bumerangami byłoby ciekawsze..
02.jpeg
01.jpeg
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
Inne nowoczesne lokomotywy elektryczne PKP CARGO mają pudło nie w jednym odcieniu niebieskiego, a w dwóch - góra jaśniejsza, dół ciemniejszy. Wtedy lokomotywa wygląda chyba jednak lepiej, nie jest taka monotonna.
 

Podobne wątki