• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolej w Poznaniu i okolicach

KacperET22

Znany użytkownik
Reakcje
458 1 0
Poznań Junikowo i parowóz na głownym I 05.05.2018
 

Załączniki

Bobik

Aktywny użytkownik
Reakcje
179 3 1
Ktoś wie, co w okolicach Nowej Wsi mogło dziś jechać pod parą? Słyszałem gwizdawkę a byłem w pracy i nie miałem jak się wyrwać żeby sprawdzić
 
OP
OP
ALA

ALA

Znany użytkownik
Reakcje
1.295 23 0
Dzisiejszy, poranny BWE do Berlina, prowadził taki oto "Husarz":

ALA_2018_09.jpg


Dekoracja "niepodległościowa" w stylu "wieś śpiewa i tańczy", jak dla mnie, średnio ciekawa. Ale bodaj pierwszy raz, na lokomotywie tego typu, znalazła się jej seria - EU44!
 

dariuszz94

Znany użytkownik
Reakcje
113 4 0
Oelka w drodze do obsługi pociągu Blues Express:
07.07.2018, Szreniawa - Wiry, Ol49-69 z salonką jako podsył z Wolsztyna do Poznania do obsługi Blues Express w planie 776003 rozpędza się po krzyżowaniu na stacji w Szreniawie z osobowym relacji przeciwnej.


Natomiast elektryczny Gagarin wciąż jest na testach:
13 lipca 2018 - Poznań Górczyn - Poznań Junikowo. Elektryczna modernizacja Gagrina opuszcza stację Poznań Górczyn kierując się w stronę stacji Palędzie.
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki