• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Kolej w miniaturze - Kozy i okolice

Baranek

Moderator Grupy BGM
BGM
Reakcje
52 0 0
#1
Beskidzka Grupa Modelarska zaprasza na wystawę makiety modułowej i spotkanie tematyczne, poświęcone historii kolei na Śląsku Cieszyńskim.
Niedziela 7.02 od 10:00 - 17:00, Pałac Czeczów w Kozach k. Bielska-Białej.
Więcej szczegółów na naszej stronie oraz Facebooku i na plakacie.

Zapraszamy!

 

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.371 2 0
#3
A ci co nie byli niech żałują! Impreza super, tort pyszny, makieta wspaniała! Idziemy w dobrym kierunku! :)

Ode mnie kilka zdjęć ;)
[DOUBLEPOST=1454878382][/DOUBLEPOST]Ciąg dalszy...
 

Załączniki

Seb

Aktywny użytkownik
GGM
Reakcje
40 0 0
#4
Długo wybierałem się do Kóz z odwiedzinami u kolegów z BGM i w końcu udało się dotrzeć. Bardzo fajna, kameralna atmosfera na imprezie, spokojnie można było porozmawiać z kolegami z grupy. Cieszę się, że miałem okazję poznać jednego z moich forumowych idoli, mianowicie kolegę Heniek Star. Mam nadzieję, że dotrę kiedyś na któreś z "roboczych" spotkań i będę mógł zaczerpnąć od Was wiedzy. Poniżej kilka zdjęć które zrobiłem na wystawie. DSCF1433-2.jpg DSCF1434-2.jpg DSCF1436-2.jpg DSCF1437-2.jpg DSCF1440-2.jpg
 

zepfot

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
443 0 1
#5
Panowie z BGM bardzo dziękuję za zaproszenie , warto było przyjechać zamienić parę słów i pooglądać wasze prace jak i posłuchać dwóch ciekawych prelekcji.
Gratuluję zorganizowania bardzo dobrej kameralnej imprezy.
Oto kilka moich zdjęć w dwóch odsłonach:
DSCN8471.JPG DSCN8472.JPG DSCN8480.JPG DSCN8484.JPG DSCN8495.JPG DSCN8498.JPG DSCN8520.JPG DSCN8532.JPG DSCN8544.JPG DSCN8548.JPG DSCN8556.JPG DSCN8559.JPG
 

krakowiak

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
980 23 0
#7
Zepfot Twoje zdjęcia są super :) a patrząc na skład osobowy widziany spod dachu GSu pomyślałem w pierwszej chwili o klimatycznym zdjęciu z epoki na dawnym peronie 1 dworca Kraków Główny (y)(y)(y)

Impreza była super, cieszę się ze spotkania z Wami wszystkimi :)

ps. pytanie do Kolegów, którzy zamieścili już i zamieszczą zdjęcia - czy mogę wyeksponować Wasze fotki z wątkiem amerykańskim na Forum NAMR? :) oczywiście z zaznaczeniem kto jest autorem zdjęć :)
 

zepfot

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
443 0 1
#8
Dzięki Krakowiak za miłe słowo :)
Jeżeli chodzi o moje zdjęcia proszę bardzo możesz je udostępnić.
 

Podobne wątki