• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolej w Krakowie i okolicach

Reakcje
144 0 0
Jest też prawdopodobieństwo że jest prowadzone śledztwo w sprawie podpalenia i przez to te wagony nie zostały jeszcze skasowane. Podobna sytuacja była we Wrocławiu, tyle że na ulicy stała ciężarówka.
 

Generał

Znany użytkownik
Reakcje
746 5 0
W pierwszy dzień funkcjonowania nowego rozkładu jazdy i uruchomienia łącznicy omijającej Kraków Płaszów dla pociągów jadących trasą z Krakowa w kierunku Skawiny.
EN 57-2013 z pociagiem z Zakopanego do Krakowa Głównego.
EN57-2013 KRAKOW PODGORZE 10 12 2017 (1).jpg
 

dominik07317

Nowy użytkownik
Reakcje
21 0 0
EP02-08 i EU05-22 na terenie stacji Kraków Prokocim Towarowy. Przy okazji miałbym prośbę o pomoc w zidentyfikowaniu wagonu ogrzewczego, który stoi nie daleko tych lokomotyw. Z napisów na pudle wynika, że oczekiwał na decyzje Muzeum Kolejnictwa, ale widoczne ono nie było zainteresowane.
 

Załączniki

Miko

Aktywny użytkownik
Reakcje
214 0 0
Przy okazji miałbym prośbę o pomoc w zidentyfikowaniu wagonu ogrzewczego, który stoi nie daleko tych lokomotyw. Z napisów na pudle wynika, że oczekiwał na decyzje Muzeum Kolejnictwa, ale widoczne ono nie było zainteresowane.
Pytasz o ten wagon z numerem 10-0022 XO? To jest wagon bagażowy. Dużo informacji o tym konkretnie wagonie jest w tym temacie z 2011 roku: http://forum.modelarstwo.info/threads/wagon-bagażowy-pkp-seria-d.9304/
Jak widać stoi tam już kilka lat.
 

dominik07317

Nowy użytkownik
Reakcje
21 0 0
Dokładnie o ten, dzięki wielkie. Nie sądziłem, że ma taką wartość historyczną. Minęło 6 lat i niestety nic się nie zmieniło.. Ten pracownik, który wypowiadał się w tamtym zapewne jest już na emeryturze.
 

prepik

Znany użytkownik
Reakcje
925 0 0
W drugi dzień świąt ruszyłem dla zdrowotności "pokręcić się" wokół tunelów w Uniejowie - Rędzinach za Miechowem. Fajna infrastruktura, minus cztery stopnie i szron na trakcji powodujący efekty świetlno - dźwiękowe na pantografach , zapraszam do oglądania:

 

Tomek K

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
347 5 1
"W Uniejowie - Rędzinach za Miechowem" ?!! A mnie się wydaje, że w "Tunelu" bo taka nazwa figuruje w dokumentach, rozkładach jazdy i na tablicy na peronie.
 

MichałK

Znany użytkownik
Reakcje
874 9 4
Mam potwierdzoną informację, że w najbliższych dniach będą zestawione pociągi EIC Tatry i EIC Giewont z 11 pudeł na całej trasie przejazdu + 2 loki EU/EP07 Kraków - Zakopane - Kraków. Może dla kogoś będzie to przydatna informacja.

poniżej obiegi:

piątki:12.01, 19.01, 26.01 - 1351/3550
soboty: 13.01, 20.01, 27.01 - 5350/3150
niedziele: 14.01, 21.01, 28.01 - 1351/3550
poniedziałki: 15.01, 22.01, 29.01 - 5350/3150
 

Podobne wątki