• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolej w Koszalinie

Marcin Sz

Aktywny użytkownik
Reakcje
129 34 3
Byłem 17:45 - przemarzłem , przewiało mnie i zrobiłem fotę - wklejcie sobie parowóz ,na który tor chcecie !
2.jpg

Miał być 18:05 do 19:05 no super. Na peronie spotkałem kilku fotografówi i ludzi z dziećmi.
Po czterdziestu minutach oczekiwania z jakiegoś forum dowiedzieliśmy się , że parowóz ma awarie za Słupskiem.
Po półtorej godziny Pani z megafonu powiedziała - ding dong..."pociąg okazjonalny ze Słupska przez Koszalin do Kołobrzegu opuźniony przez awarię (wyciek wody) o 200 minut"... ding dong.
O nie do 22:00 nie będe czekać.
Z ust ludzi czekających dało się słyszeć ostre słowa pod adresem Wolsztyna - "Kur..a ped...y potrafią zniszczyć każdy parowóz , który posiadają "
" Byłem w Wolsztynie na paradzie ostatni raz , lepiej do Chabówki jechać"...
Itp itd. Pozdrawiam
 

Marcin Sz

Aktywny użytkownik
Reakcje
129 34 3
doczekaliśmy się po czterdziestu( ja w tym miesiącu tyle kończę) albo i więcej latach remontu tunelu prowadzącego do dworca w Koszalinie... ściemniali dwa lata politycy ale kij im w oko , że wody podskórne , że raptem Titanica odnaleźli itp itd ...ile to przeszkód na drodze remontu ooo matko jasnogórskaaaa...
IMAG0723.jpg
IMAG0724.jpg
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
Szczegółów nie znam, ale to jeden z bardzo wielu pociągów turystycznych, jakie w ciągu ostatnich 30 lat odwiedzały Polskę. Składy tego operatora turystycznego (Classic Courier) w ostatnich latach często przyjeżdżały do Polski. Niewykluczone, że pociąg jechał do Kaliningradu, takich przejazdów było dużo.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
Szyny w kozłach, szyny jako zabezpieczenie słupów na placu ładunkowym, może i na rampie, tyle leży luzem i na żadnej nie sprawdził czy cech nie ma, pójdzie wszytko do huty i przepadnie, a tak choćby i ślad na zdjęciu pozostał.
 

Podobne wątki