• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolej w Koszalinie

Marcin Sz

Aktywny użytkownik
Reakcje
129 34 3
#88
Idziemy dziś odwiedzić "koszalińskiego kurczaka" ...
IMAG0007.jpg
IMAG0007.jpg
IMAG0008.jpg

Hmm wbrew opowieścią musimy iść w stronę światła..
IMAG0009.jpg

Na dworcu "młody" dokończył jeść loda i zapytał czy będzie jak kiedyś parowóz ? niestety odparłem... Możesz zobaczyć tylko EN-a i puste węglarki.
IMAG0012.jpg
IMAG0011.jpg

Za to ja uwieczniłem wieżę dla potomnych.
IMAG0010.jpg
IMAG0014.jpg

Po czym otrzymałem telefon , że obiad gotowy...
IMAG0013.jpg
 

Marcin Sz

Aktywny użytkownik
Reakcje
129 34 3
#90
Potwierdzone - Koszalin ma lokomotywownie i ponoć była obrotnica. Coś na niemieckich stronach czytałem ,że do 1945 roku. Teraz jeszcze podjade do biura PKP i spróbuję coś od nich wydobyć , ponieważ lokomotywownie mam i obrotnicę mam - fajnie by było zrobić z tego
IMAG0536.jpg
makietę i podpisać temat jako lokomotywownia Koszalin.
 

Marcin Sz

Aktywny użytkownik
Reakcje
129 34 3
#96
Masz info z przed tygodnia ....
11 lutego w lokomotywowni kolei wąskotorowej podpisano umowę na „Wykonanie naprawy parowozu Px48 nr ewidencyjny 3901 oraz naprawy tendra Pt6x48”. Zadanie jest realizowane w ramach koszalińskiego budżetu obywatelskiego z roku 2015 o wartości 500.000,00 zł, którego realizatorem jest MZK Sp. z o.o. w Koszalinie. Umowę podpisali Andrzej Bacławski, prezes koszalińskiego Miejskiego Zakładu Komunikacji oraz Paweł Chorogiewski i Paweł Ruksza, przedstawiciele poznańskiej firmy Wood - Pack Sp. z o.o.
 

Podobne wątki