• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolej w świętokrzyskim

Gonziak

Znany użytkownik
ANAKIN, Twoje wpisy utwierdziły mnie w przekonaniu, że muszę tam pojechać i zobaczyć to na własne oczy.

Przez ostatni miesiąc odwiedziłem wiele miejsc w województwie świętokrzyskim i zrobiłem dużo zdjęć nieruchomości kolejowych, które postaram się tutaj pokazać :)

Z uwagi na kilka próśb jutro wrzucę jeszcze raz te same zdjęcia w większej rozdzielczości (ze zmniejszeniem tych rzeczywiście mocno przesadziłem i niewiele na nich widać).

Wrzucę też kolejną partię :)

Gonziak

Znany użytkownik
Pewnie edytowałem post w czasie gdy go otwierałeś, spróbuj teraz :)
[DOUBLEPOST=1432325269][/DOUBLEPOST]05.05.2015 - Połaniec.
Autor: Gonziak.

Taki oto kolega zatrzymał się na odpoczynek :)

DSC_2789.jpg DSC_2791.jpg DSC_2792.jpg DSC_2793.jpg

OP
OP
ANAKIN

ANAKIN

Aktywny użytkownik
Zdjęcia super, ale smutno się robi, jak się na to patrzy ...

Smutne, i przykre ktoś robi interes przenosząc dyrekcje raz tu raz tu kiedyś pod Kielcami później Skarżyskiem potem Lublinem i tak dalej i tak dalej nigdy nie ma prawdziwego gospodarza, własciciela zarządcy za dziadostwo nikt nie odpowiada lub odpowiedzialność się rozmywa tak jak całe to państwo (wielka szkoda, że to co nasi ojcowie wypracowali zostało zmarnotrawione i rozkradzione):cry::((n)