• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Relacja Kolej strychowo-podłogowa w centrum Polski

OP
OP
V

VSM

Użytkownik
Reakcje
62 0 0
#21
Generalnie cały tabor jeździ oddzielnie jako węglarki, kontenerowce i cysterny, a w tym wypadku po prostu wrzuciłem wszystkie towarowe do jednego pociągu.

Kilka zdjęć z dzisiejszych jazd:
IMG_4018.JPG


Jak widać miejsca jest jeszcze sporo:
IMG_4023.JPG


Więcej zdjęć tutaj: Mój tabor
 

EC45

Znany użytkownik
Reakcje
67 2 10
#26
Moim zdaniem to jest malowanie EIC Sobieski

[DOUBLEPOST=1503144919][/DOUBLEPOST]Nie ma czegoś takiego jak malowanie IC Varsovia. To jest malowanie (okleina) T-Mobile i ...tyle :D
 

EC45

Znany użytkownik
Reakcje
67 2 10
#28
No ja nie odbieram jakbyś coś miał ;) Ja tylko tłumaczę Ci, żadna lokomotywa w Polsce nie ma malowania "pod pociąg". Były malowania "pod pociąg" ale dla wagonów np. BWE, Kiepura ale nigdy lokomotyw. Używanie sformułowania malowanie IC Varsovia jest absurdem.
 
OP
OP
V
Reakcje
62 0 0
#32
Prezentuję kolejny filmik z jazd na strychu, który miałem wstawić już kilka tygodni temu, ale niestety nie miałem czasu. Na filmie jest w ciągłym ruchu 8 składów. 4 składy są moje, jeden mojego taty i dwa kolegi @Mafo któremu dziękuję za przybycie i świetną zabawę. Film niestety jest średniej jakości mimo kamery GoPro - wszystko jest winą słabego naturalnego oświetlenia na strychu.

 
Reakcje
2.354 71 3
#33
Zabawa zabawą, ale ta jazda na widoczność ET22 z kontenerami za ET41 z węglarkami to już by RS (RADIOSTOP) by był i komisja kolejowa z powodu zagrożenia w ruchu kolejowym, a mechanik zdjęty z jazdy ( około 1:30);)
...no dobra, zboczenie zawodowe wychodzi:gwizd:

Miłej zabawy i pozdrawiam z MMz:)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.717 301 15
#35
Witam. Mam ten sam pomysł na strych ale jestem dopiero na poczatku drogi. Materiały mam zgromadzone i czekam na wolny czas. Pewnie pod koniec miesiąca się zabiorę za roboty. Mój Stryszek ma 3,5x7m i 1,2m wysokości w szczycie więc będę albo na kolanach albo na tyłku. A jaką ty masz wysokość?
Tak czy owak gratuluję pomysłu i determinacji. I zazdroszczę jak diabli :).
Pozdrawiam.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.717 301 15
#37
No to jest różnica w wysokości... No nic. Będę się płaszczył :D
Zdaję sobie sprawę że od razu tego nie zrobię i że pójdzie w miesiące chyba że wezmę chłopaków z budowy...
Szacuję że sam zrobię to w 3 miesiące. Zakładając weekendy i popołudnia. Mam mniejszy strych i brak złamań do obróbki. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wyłaz mam w środku więc tory pójdą pod skosami. Wyjdzie ok 19mb torowiska. Życz mi szczęścia i wytrwałości bo będę potrzebował :D
 

EC45

Znany użytkownik
Reakcje
67 2 10
#39
Kurcze, właśnie sobie uświadomiłem, że i ja mam podobne warunki na strychu. Planowałem co prawda makietę w piwnicy jednak niezaprzeczalną zaleta strychu jest 10 metrowa prosta ;). W piwnicy tylko 6,5 metra.
 

Podobne wątki