• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

kolej.pl/modele

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#1
Był sobie niegdys taki serwer www.kolej.pl gdzie prowadziłem m.in. dział modelarski.
Potem się zmęczyłem (Wiecie Kim ;-), serwer przeszedł w inne ręce, aż w końcu padł.
Ostatnio dzieki uprzejmości Krzysztofa, admina serwisów takich jak www.eu07.pl
serwer został przywrócony do życia, a właściwie odtworzony ze starego backupu i wystawiony jako mumia o wartości archeologicznej
(było tam trochę ciekawych materiałów których zniknięcie z sieci było przykre, znamy ostatnio ten problem ;)

Jako że odtworzony został dział modelarski, który był kompletnie nieaktualny, zwłaszcza w temacie norm makiet modułowych
(w 1999 dopiero lobbowałem w Polsce za tym podejściem),
więc zeby to nie straszyło i nie wprowadzało w błąd przypadkowe osoby trafiające tam przez google, schowałem starą zawartość i podmieniłem na nową, skąpszą ale bardziej aktualną:
http://www.kolej.pl/modele/index.shtml
(część rzeczy, np. elektotechnika, to wciąż starocie).
Pozwoliłem sobie tez umieścić linki do norm, do for dyskusyjnych, mam nadzieje że nie ma nikt tego za złe, jeśli jednak tak, to proszę o uwagi.

Pozdr,
Mc
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
K
Linki 4
Linki 0
Linki 0
Linki 1
Linki 9

Podobne wątki