• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolej na Mazowszu

Eyles

Nowy użytkownik
Reakcje
7 1 3
14 lipca, podczas pobytu u rodziców w Nasielsku, siedząc sobie w ogrodzie i rozmawiając przy grillu, nagle usłyszeliśmy charakterystyczny gwizd - "parowóz!" zakrzyknąłem z entuzjazmem :) Szybko zmobilizowałem mamę, tatę i swoją narzeczoną po czym wsiedliśmy do samochodu, a jako że dom mamy od stacji Nasielsk położony 300 metrów, to po 2 minutach byliśmy na miejscu i taki oto rarytas udało mi się sfotografować. Pt47 ciągnący do Olsztyna "pociąg retro" miał krótki postój w Nasielsku podczas którego strażacy napełniali mu zbiornik wodą :)
 

Załączniki

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.430 72 3

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.430 72 3
Tak jak Preki napisał - folia stanowiła osłonę przed ogólnym brudem...
A to z dzisiaj...dobrze, że dałem radę wyciągnąć na czas telefon, bo zostałem wzięty z zaskoczenia...
Skład z Anglikami ciągnęła jakaś "7ka" w retro malowaniu...
IMG_20190926_142834.jpg

Pozdrawiam,...
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.430 72 3
No to się zgadza, to ta maszyna... Czyli nic dziwnego, że jakiś czas temu złapałem transport z Siedlec na haku 7ki z Ecco.
A co do fb..., to nie ten sam gość może, co na YT ma kanał (o ile nie walne literówek) TMechatronik ??

Pozdrawiam,...
 

przemek77

Znany użytkownik
Reakcje
1.117 7 0
No to się zgadza, to ta maszyna... Czyli nic dziwnego, że jakiś czas temu złapałem transport z Siedlec na haku 7ki z Ecco.
A co do fb..., to nie ten sam gość może, co na YT ma kanał (o ile nie walne literówek) TMechatronik ??

Pozdrawiam,...
Rozmawiałem z nim w grupie "Kolej naszą pasją " raczej nie chwalił się, że ma swój kanał na YT.
 
Ostatnio edytowane:

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.430 72 3
2 listopad... 4 rano ( dlatego wyszło jak wyszło...:mad::mad::mad:) FLIRT 3 KMKOL ( Koleje Mazowieckie) się testuje. Na żywo (y). Coś mi się wydaje, że wybór i późniejsze boje z Pesą wyjdą na dobre przewoźnikowi ( ...po ogólnych przygodach z Elfami 1 )... Mińsk Mazowiecki, tor 1.

IMG_20191102_040940.jpg

Pozdrawiam,..
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.430 72 3
Quiz... zagadka...??? Co nie pasuje do tego obrazka...:niepewny::niepewny::niepewny:
IMG_20191119_114948.jpg


Pociąg 19251 "Czeremszak" ... p.o. Mińsk Mazowiecki Anielina dnia dzisiejszego.
Poziom wredności zagadki oceniam na 5 ryjów z 5 racicami...:cool::cool::cool:

Pozdrawiam,...
 

Podobne wątki