• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

KOLEJ NA ŚWIEBODZKIM

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
Witam , w zwiazku z rozbudowa "KOLEJKOWO " pilnie poszukuje osób chetnych i dyspozycyjnych do pracy na stanowisko modelarz-technik do budowy makiet na terenie Gliwic (Galeria Europa Centralna )
Wszelkie informacje dotyczace pracy i warunkow pod nr tel :
664 394 867 Maciek. ( godz 8:00 - 20:00 )
502 655 203 Marlena. (godz 10:00- 18:00 )-
Szkoda że tak daleko bo normalnie bym się zgłosił ;)
 
OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
Czy na Śląsku w Gliwicach nie ma modelarzy ? :(;) Panowie koledzy i Panie koleżanki , można się wspaniale pobawić , łącząc jednocześnie pasję i nasze hobby z zarobkiem . Naprawdę potrzebne są chętne osoby do pracy . Po okresie próbnym jest praca stała .
 
OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
Troche was malo tu na Slasku,caly czas poszukujemy jeszcze paru modelarzy , mamy tez do renowacji i rozbudowy makiete (okolo 90 m. kwadrat w skali H0) przy tej jak i przy pozostalych pracach nad makietami pracujemy indywidualnie w/g wlasnych pomyslow i umiejetnosci . Mozna sie wykazac , pobawic i zarobic . :) Fajnie aby były to osoby majace pojecie o modelarstwie , trochę mechaniki , elektryki, stolarki ,itp. potrzebnych przy pracach od podstaw budowy makiet , no i z dobrym humorem i pomysłami .
 
Ostatnio edytowane:

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Ja mam blisko do Europy Centralnej ale pracuje na zmiany i troche lipa :/ Ale z moimi umiejetnosciami a Waszym poziomem przydatny bym nie był. Napewno wpadne wkoncu na Wrocław zobaczyc makiete jak i w Gliwicach :)
 

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.860 111 7
Witam. W lecie kiedy byliśmy we Wrocławiu, postanowiłem odwiedzić makietę jako motywacje do tworzenia własnej kolei ogrodowej. Trochę szkoda że Panowie zrobiliście takie ostre zakręty, psuje to trochę odbiór szczególnie kiedy pociągi z dość długimi wagonami osobowymi wychodzą z prostej na łuki. Poza tym to świetne klimaty, moje ulubione miejsce to oczywiście parowozownia i Okelka na obrotnicy:p
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne ciekawostki 121

Podobne wątki