• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

KOLEJ NA ŚWIEBODZKIM

OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
maciekk

No wielka szkoda ze nie poczekales trochę , bo jak skonczylem walke z BR80 to już Cie nie było :( . Ale mam nadzieje ze jeszcze kiedyś odwiedzisz " Kolejkowo " i będzie chwila na pogaduchy :)
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.029 494 29
Panowie mimo dwóch dni spędzonych we Wrocławiu nie dane mi było do Was zajrzeć, ale dziś spotkałem moja znajomą, która jest przewodnikiem turystycznym, jest zauroczona Waszą pracą i osiągnięciami oraz załogą, podobno z kimś tam rozmawiała, dostałem samolepną naklejkę w prezencie, a w domu reprymendę od żony, że nie pojechaliśmy, no gdybym opanował sztukę bilokacji to kto wie.
Nie mniej jednak zapadła decyzja o wyjeździe do Wrocławia na tydzień bez dzieci, coby zobaczyć to co człowieka interesuje.
Już się nie mogę doczekać.
 

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.626 15 0
Serdecznie polecam wizytę na Świebodzkim. Makieta robi wrażenie! Nie wspomnę już o prawdziwym dworcu, którego urok nadal widać, pomimo upływu tak wielu lat od czasów jego dawnej świetności...
Kilka fotek na zachętę;) Stan z lutego 2016r.

1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG 10.JPG 11.JPG 12.JPG 13.JPG 14..JPG 15.JPG
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
Mógłbym powiedzieć super, extra, szczęka mi opadła, ślinię monitor, rzucić kilka niecenzuralnych wyrażeń podkreślających podziw, mógłbym poprzyczepiać się do zbyt ładnych płyt betonowych, do płytek pod Unimogiem.
Mógłbym
Ale to wszystko nic.

Drogi autorze makiety - czapka z głowy i głęboki ukłon uznania.
 

tatkosz

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Ech. Moje największe marzenie modelarskie to właśnie wrocławska estakada kolejowa i choćby fragment, wycinek dworca głównego.
 

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.626 15 0
Duże słowa uznania dla twórców wrocławskiej makiety! Podczas jej oglądania zasłyszałem od jednego z przewodników, że była budowana 2 lata i 8 miesięcy. Celowo użyłem słowa "przewodnik", bowiem wycieczki szkolne, które przyjeżdżają ją podziwiać mogą skorzystać z pomocy właśnie "przewodnika", który opowiada o ciekawostkach dot. samej makiety, jak również objaśnia, które jej fragmenty odzwierciedlają zabudowę Wrocławia istniejącą w rzeczywistości. To jest jednym z atutów tej makiety!
I co równie ważne, można ją odwiedzać przez cały rok. I aż łezka zazdrości (pozytywnej) w oku się kręci, że makietę City na Narodowym zamkną już za 3 tygodnie...

1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG 10.JPG 11.JPG 12.JPG 13.JPG 14.JPG 15.JPG
 
OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
Przygotowania do Mistrzostw Euro 2016 już ukończone i można popatrzeć na mecz wyświetlany na telebimie w strefie kibica

015.JPG
017.JPG
019.JPG
021.JPG
022.JPG
023.JPG

... a wynik meczu jest taki ;):)
003.JPG

Figurek jest już więcej , fotki były robione wczoraj zaraz po postawieniu scenki . :)
 
OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
Witam , w zwiazku z rozbudowa "KOLEJKOWO " pilnie poszukuje osób chetnych i dyspozycyjnych do pracy na stanowisko modelarz-technik do budowy makiet na terenie Gliwic (Galeria Europa Centralna )
Wszelkie informacje dotyczace pracy i warunkow pod nr tel :
664 394 867 Maciek. ( godz 8:00 - 20:00 )
502 655 203 Marlena. (godz 10:00- 18:00 )-
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne ciekawostki 121

Podobne wątki