• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

KOLEJ NA ŚWIEBODZKIM

KoVaL

Znany użytkownik
Reakcje
2.477 56 5
Jeszcze nie widziałem tylu pracujących na jednej budowie ,kiedyś było takie hasło "prawda czasu,prawda ekranu" (może być monitora):ROFL:
 
OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
Mala przebudowa poddasza bloku mieszkalnego , Na ostatnim piętrze powstana trzy apartamenty dwupoziomowe z tarasami .

005.JPG
007.JPG
008.JPG
012.jpg
015.JPG
020.JPG
 

misza1

Aktywny użytkownik
Reakcje
16 0 0
To wszystko jest super, a wkrótce będę mógł to podziwiać. W ostatni weekend lutego odwiedzę mój kochany Wrocek i oczywiście wpadnę na Świebodzki. Do zobaczenia :)
 

kera220

Znany użytkownik
Zespół forum
SMK Katowice
Reakcje
40 0 0
Robota przednia, ale nadzór budowlany nie dopuści do użytkowania tych mieszkań ;). Balustrada jest niedokończona brakuje bocznych barierek - po imprezie można wypaść :gwizd:.
Takie tam przykłady.
upload_2016-2-19_9-29-11.jpeg
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
Widzę,że Trzeba znów wybrać się do kolejkowa.
Tym bardziej,że na weekend mam dodatkowego gościa w domu - czy są jakieś zniżki dla forumowiczów?;)
 

misza1

Aktywny użytkownik
Reakcje
16 0 0
Wróciłem do domu i odnośnie „Kolejkowa” napiszę tylko tak: - przybyłem, zobaczyłem, i – i kości zostały rzucone – szczęka opadła, ręce opadły – dosłownie wszystko opadło. Jestem pełen podziwu, zachwytu itp, itd, itd, itd. dla autorów i wykonawców „Kolejkowa”. Na nowo zakochałem się we Wrocku i nie tylko dlatego, iż mieszkałem kiedyś w tym mieście, że mieszka tutaj moja rodzina itp, a głównie przez Was, drodzy twórcy tej makiety. Często bywam w mym ukochanym mieście, ale dopiero teraz miałem okazję aby pierwszy raz, na własne oczy obejrzeć to cudo. Przyjeżdżajcie i oglądajcie – ja będę to robił za każdym razem, kiedy tylko będę we Wrocku. Kocham Was. :)(y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne ciekawostki 121

Podobne wątki