• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

KOLEJ NA ŚWIEBODZKIM

KoVaL

Znany użytkownik
Jeszcze nie widziałem tylu pracujących na jednej budowie ,kiedyś było takie hasło "prawda czasu,prawda ekranu" (może być monitora):ROFL:

OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Mala przebudowa poddasza bloku mieszkalnego , Na ostatnim piętrze powstana trzy apartamenty dwupoziomowe z tarasami .

005.JPG
007.JPG
008.JPG
012.jpg
015.JPG
020.JPG

misza1

Aktywny użytkownik
To wszystko jest super, a wkrótce będę mógł to podziwiać. W ostatni weekend lutego odwiedzę mój kochany Wrocek i oczywiście wpadnę na Świebodzki. Do zobaczenia :)

kera220

Aktywny użytkownik
SMK Katowice
Robota przednia, ale nadzór budowlany nie dopuści do użytkowania tych mieszkań ;). Balustrada jest niedokończona brakuje bocznych barierek - po imprezie można wypaść :gwizd:.
Takie tam przykłady.
upload_2016-2-19_9-29-11.jpeg

wrocek

Znany użytkownik
Widzę,że Trzeba znów wybrać się do kolejkowa.
Tym bardziej,że na weekend mam dodatkowego gościa w domu - czy są jakieś zniżki dla forumowiczów?;)

misza1

Aktywny użytkownik
Wróciłem do domu i odnośnie „Kolejkowa” napiszę tylko tak: - przybyłem, zobaczyłem, i – i kości zostały rzucone – szczęka opadła, ręce opadły – dosłownie wszystko opadło. Jestem pełen podziwu, zachwytu itp, itd, itd, itd. dla autorów i wykonawców „Kolejkowa”. Na nowo zakochałem się we Wrocku i nie tylko dlatego, iż mieszkałem kiedyś w tym mieście, że mieszka tutaj moja rodzina itp, a głównie przez Was, drodzy twórcy tej makiety. Często bywam w mym ukochanym mieście, ale dopiero teraz miałem okazję aby pierwszy raz, na własne oczy obejrzeć to cudo. Przyjeżdżajcie i oglądajcie – ja będę to robił za każdym razem, kiedy tylko będę we Wrocku. Kocham Was. :)(y)