• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

KOLEJ NA ŚWIEBODZKIM

BorekT

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
41 1 0
Makieta głównie skierowana do dzieci a tam takie zboczeństwa :D ? W sumie... nie mam nic przeciwko :gwizd:
 

BorekT

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
41 1 0
A tutaj jakaś dziewczyna załatwia potrzebę w krzakach, a chłopak udaje niewidomego i bezczelnie ją podgląda, a tu jakaś topless ... Ta część makiety dostępna po 23 za dodatkową opłatą :D ?
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.404 108 2
A tutaj jakaś dziewczyna załatwia potrzebę w krzakach, a chłopak udaje niewidomego i bezczelnie ją podgląda, a tu jakaś topless ... Ta część makiety dostępna po 23 za dodatkową opłatą :D ?
A Ty myślisz że dzieciaki są lepsze , mój synek ma 7 lat ale jak może to zmaca każdą ciocię i inne co go na kolana biorą o podglądaniu nawet nie wspomnę :ROFL::ROFL::ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:

Maciek ta budowa rewelacyjna tylko jak na obecne czasy za dużo pracowników , teraz dwóch trzech w ekipie to maks bo reszta w Anglii :ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:
 

Wojtek_Kraków

Aktywny użytkownik
Reakcje
429 1 0
popowe
spoko , spoko ! to dopiero przyjechało z modelarni z Karpacza , tuning i detale to już pomalutku będą robione . Tylko zastanawia mnie dlaczego ocena "staroć "?
[DOUBLEPOST=1454363032][/DOUBLEPOST]Wojtek_Kraków
To może ty coś przedstawisz ? do oceny .
Mattia, odpowiedziałem Ci już na PW czemu tak się stało, ale widzę że tutaj wyjaśnień też widzę muszę udzielić.
Jak się przegląda forum na srajfonie i dotykasz paluchem ekranu żeby przewinąć czasem dotknie się w tym miejscu gdzie jest ocena (zwłaszcza jak ekran jest w trakcie przewijania).
Nie wynika to z niechlujstwa (jak pisze kol. Mafo).
Dlatego co jakiś czas sprawdzam przyznane oceny i patrzę co komu dałem. Jak zauważę że dałem jakąś negatywną ocenę to wycofuję.
Tak było i tym razem. Zresztą wystarczy popatrzeć kilka postów wyżej, że się wyrażam pochlebnie o projekcie.

No i to jest właśnie przykład naszego dziwnego postępowania. Albo robimy to z tzw. zazdrości klikając np w "staroć" (w co raczej w tym przypadku nie wierzę), albo dajemy taką ocenę przez pomyłkę klikając niechlujnie i nie sprawdzając w co kliknęliśmy. Jednym słowem brak poszanowania dla pracy kolegi.
A zatem, nie oceniajmy zbyt szybko ludzi bo nasza ocena może być błędna kolego Mafo...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.915 386 20
A zatem, nie oceniajmy zbyt szybko ludzi bo nasza ocena może być błędna kolego Mafo...
Jeśli Ty przeglądasz przyznane oceny i cofasz te kliknięte przypadkiem, to chwała Ci za to, bo to świadczy o tym, że Ty doceniasz pracę i wypowiedzi kolegów. Jesteś jednym z niewielu, którzy to robią. Może rzeczywiście zbyt wcześnie napisałem swoją wypowiedź i jeżeli Cię dotknęła to przepraszam. Jednakże w zdecydowanej większości przypadków mój wpis to prawda.
 
OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
Zaqu
Tak , w czerwonym wdzianku .;):)
[DOUBLEPOST=1454567194,1454566458][/DOUBLEPOST]Adam Okuń

to gdzie wkładają gościa to , zwężka redukująca średnicę otworu roboczego studzienki . Jest jednocześnie jej zwieńczeniem gdzie montowana jest obręcz włazu studzienki .
A to jest betoniarka :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne ciekawostki 123

Podobne wątki