• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele "Koleją przez Kozy"- wystawa BGM

matis_kr

Znany użytkownik
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
134 0 0
#1
Bardzo serdecznie chcemy zaprosić wszystkich chętnych na pierwszą, publiczną wystawę BGM'u, która odbędzie się dnia 7 czerwca (jest to niedziela) w godzinach od 10.00 do 18.00 w Kozach k. BIelska-Białej w pałacu Czeczów (ul. Krakowska 5, wjazd od ulicy Szkolnej naprzeciw Urzędu Gminy). Wystawa będzie nosiła tytuł "Koleją przez Kozy", w której będziemy prezentować naszą makietę modułową w skali H0. W prezentacji weźmie również udział zaprzyjaźniony klub modelarski Oświęcimski Klub Modelarzy Kolejowych "Piętrusek".
 

KSK 1982

Kustosz Sali Pamięci
Zespół forum
GGM
Reakcje
168 4 0
#2
Prośba Panowie dawajcie trochę wcześniej znać, chętnie bym się wybrał tylko niestety nie jestem już w stanie zamienić pracującej niedzieli:(
Pozdrawiam i udanej wystawy życzę
 

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.371 2 0
#5
No to ja zacznę :) Wystawa w mojej ocenie wyszła super! (y) Brak rozkładu sprawił, że ciągle coś się działo, tak więc zwiedzający mieli co oglądać, no i czego słuchać, bo dźwięków też parę było :)
I zapraszam do skromnej galerii, bo nawet czasu zbytnio na zdjęcia nie miałem ;)
 

Załączniki

hobbysta43

Znany użytkownik
OKMK Piętrusek
Reakcje
7 0 0
#6
Spotkanie i wystawa super. Kameralna, swojska atmosfera. Urokliwe miejsce - pałac robił wrażenie. Ciesze się, że współpraca pomiędzy Naszymi klubami zapowiada się dobrze. Kilka moich zdjęć do wspólnej galerii. Dzięki za zaproszenie i do następnego spotkania.(y)
 

Załączniki

kera220

Znany użytkownik
Zespół forum
SMK Katowice
Reakcje
40 0 0
#8
My również dziękujemy za super imprezę i miłe spotkanie, które pozwoliło na fajną zabawę i wymianę doświadczeń (y)
 

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
#9
Multimedialna makieta dla dzieci, gdzie każdy może się pobawić to genialny pomysł. Szacunek :) To chyba nie norma na takich imprezach? ...a powinna być.
 

krakowiak

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
980 23 0
#10
Selfie Baranka powala :D cieszę się, że mogliśmy być z żoną razem z Wami, choć tylko w sobotę :) ale dzięki temu poznaliśmy pokaz od "zaplecza" pomagając w ustawianiu modułów :) jesteśmy pełni podziwu dla Waszej pracy, dla Waszego zaangażowania i zapału :) jesteśmy również zaskoczeni bardzo miłą atmosferą i przyjęciem "nowych" :) a że już nikt z Was nie krzywił się na modele amerykańskie na Waszych modułach...to miód na moje serce (y)
 

King

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
241 1 0
#11
"modele amerykańskie na Waszych modułach...to miód na moje serce (y)" .Modele piękne , miód to lekarstwo , a uśmiech taki jak na twarzy baranka to przedłużenie życia.taka jest recepta na życie . A jak człowiek widzi szczęście drugiego to jego serce dopiero się raduje :D:D:D:D:D:D:D:D P1030485.JPG P1030488.JPG P1030486.JPG P1030487.JPG P1030490.JPG P1030491.JPG
[DOUBLEPOST=1433924878][/DOUBLEPOST]Jeszcze raz WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla wszystkich kolegów z klubu BGM i OKMO "Piętrusek .
 

King

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
241 1 0
#13
Właśnie otrzymałem telefon od Pana dyrektora DOMU KULTURY W KOZACH z wielkimi podziękowaniami za wystawę i wielkie gratulacje dla klubu "Piętruska" za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery dla wszystkich dzieci które mogły poprowadzić składy pociągów i jeszcze dostały w nagrodę dyplomy . :D:D:D:D:D:DPrzekazuję opinie jaka dociera do mojego ucha :gwizd:
[DOUBLEPOST=1433925952][/DOUBLEPOST]Wielkie podziękowania również dla inksona z "piętruska " za udostępnienie modułów stacji Kościelec :):):D:D:D:D:D zabawa była wielka
 

Grzes

Moderator forum Sterowanie oraz Mikro-producenci.
Zespół forum
BGM
SMK Katowice
Reakcje
571 7 0
#16
Wszystko zostało już napisane :)
Również podziękowania dla całej ekipy :)
Zapraszam na moją fotorelację .
Na początek Tort OKMK Piętrusek

P1160159.jpg


P1160160.jpg


P1160161.jpg


P1160162.jpg


P1160163.jpg


P1160164.jpg


P1160165.jpg


P1160166.jpg


P1160189.jpg
 

krakowiak

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
980 23 0
#19
King to przykład na to, jak pogodzić ogień z wodą, czyli jak sprostać oczekiwaniom młodszych i starszych, którzy przychodzą na tego typu imprezy :) kto chciał to mógł podziwiać makietę modułową, ruch pociągów i sam tabor na niej :) kto chciał to mógł sam poprowadzić pociąg na makiecie OKMK Piętrusek :)
Toczący spory akademickie na Forum w temacie, jak powinna wyglądać wystawa makiet, tak aby wilk był cały i owca syta ;) spójrzcie na przykład z Kóz (y)
 

Podobne wątki