• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele "Koleją przez Kozy"- wystawa BGM

Michał22

Użytkownik
NAMR
Reakcje
12 10 0
#22
Żałuje, że mnie nie było ale Córka jest malutka ma zaledwie 5 tygodni, musiałem więc odpuścić :(
ale w przyszłym roku przyjadę i wezmę dwa składy USA jeśli jeszcze będzie można puszczać :)

Super zdjęcia i moduły.
 

Michał22

Użytkownik
NAMR
Reakcje
12 10 0
#30
Ja nie lubuje się UP :) tylko CSX i chętnie poznam właściciela UP SD70ACE :)
ja mam jeden jedymy modle UP Kato SD9043MAC
jeśli na następnych spotkaniach będą moduły przywiozę trochę Ameryki.
 

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.054 36 0
#32
Ja również chciałem podziękować wszystkim za udaną imprezę i wspólną zabawę. Myślę, że udało wytworzyć się atmosferę, która na długo będzie unosiła się gdzieś nad głowami motywując do kolejnych organizacyjnych wyzwań. Szczególne podziękowania dla kolegów z Oświęcimia! Myślę, że jeśli połączymy siły to południe Polski ma szansę na liczący się ośrodek modelarski kraju ;) Pozdrawiam Was i do zobaczenia gdzieś na szlakach ;)
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#33
Ciesze sie ze impreza sie udała i wszyscy zadowoleni, mały krok człowieka a wielki dla modelarzy :) Mam nadzieje ze bedzie sie coraz bardziej rozwijało i na nastepnej imprezie juz bede :)
 

Podobne wątki