• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja kolecja - Cabriolety - jestrabh

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
M3 i Mini podobają mi się najbardziej. Eos jest ciekawym uzupełnieniem kolekcji i ładny jako model, ale w rzeczywistości zupełnie mnie nie porywa. Czerwony MB to właściwie 'klasyka gatunku'.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Ciekawy ten VW, ale nie podoba mi się lakier. Jakoś te kropki mi w nim nie pasują. No chyba, że to kurz... :D
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
To jest chyba lekki metalik i dopóki patrzy się na niego nieuzbrojonym okiem to nie zwracają one uwagi, ale wszystko rozbija się o parametry aparatu ustawione do zdjęcia. W tej skali czasem nie da się inaczej i to co na żywo wygląda super, to przy dobrym aparacie niestety jest odarte z całej magii modelarstwa a wszelkie uproszczenia widać jak na dłoni. Ale model fajny, najbardziej podoba mi się wydech i brązowe fotele. ;)