• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja kolecja - Cabriolety - jestrabh

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#44
Pięknie wygląda ten kabriolet spod znaku "Władcy pierścieni". Świetnie zrobione wnętrze. A kolor felg... No cóż, skoro właściciel lubi... ;)
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#45
Mini Cabrio bardzo fajne, natomiast Audi ma kapitalne wnętrze. Różowe felgi odróżniają ten model w ciekawy sposób od wszędzie obecnych odcieni szarości i całkiem mi się to podoba. ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#47
Ten kabriolet jest świetnym przykładem jak Herpa potrafiła wymalować model już ponad 20 lat temu. Model został wydany w 1996 r. w serii Bayern-Edition. Piękny "pisankowy" model.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.414 108 2
#49
Prosiak kapitalny , podoba mi się taki klasyk , a BMW ma bardzo ciekawe malowanie nawiasem mówiąc grafika na masce sugeruje gdzie świat zmierza ohydna elektronika wszędzie :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#50
Bardzo fajnie wykonany ten Porsche. Chromowane felgi nawet ciekawie wyglądają przy pomarańczowym lakierze.
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#51
Oba prezentowane kabriolety są genialne, trudno mi powiedzieć który ładniejszy. Porsche robi robotę retro-klimatem a BMW jest tak szczegółowe, że ma nawet tablice. Świetne nabytki. ;)