• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H0 (1:87) Klub Modelarzy Kolejowych w Warszawie

D

Docteur

Gość
Spokojnie, takie miejsce (czyli Mazowieckie Stowarzyszenie Modelarzy Kolejowych) jest aktualnie w trakcie tworzenia - in statu nascendi jak rzekłby zaprzyjaźniony prawnik. Jesteśmy grupą ludzi, których połączyła wspólna pasja i zamierzamy coś wspólnie stworzyć - w razie pytań zapraszam na PW (albo jak to się u nas na forum nazywa "rozmowy prywatne").
Co do dyskusji - dobrze że jest, a to że czasem burzliwa to po prostu taki jej urok :) Nie bój się pisać, w końcu adwersarz przez monitor i łącza nie ugryzie, choćby się bardzo starał ;)
 
OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
Rany! Aż boję się coś napisać, jeśli jedno moje zdanie wywołało taką dyskusję. Ja tylko chciałbym znaleźć miejsce, gdzie wraz z innymi o podobnych zainteresowaniach mógłbym popracować nad makietą, zobaczyć jeżdżące pociągi... Bez utarczek personalnych.
Akurat nie Twoje a Hugwy i dyskusja o tym toczyła się już zanim dołączyłeś do forum... tak więc bez obaw :)
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
tak czytam i czytam jedną stronę i drugą stronę i pomiędzy trzecią stronę i wychodze z założenia, że generalnie i reasumując to p,i..e..r..d,,ol,,-e takie kluby co drą się jeden przez drugiego co to nie on. Idę do swojego klubu na makietę w domciu. Aha....gdybyśmy my tak w Piasecznie się kłócili przy makiecie i punktowali to jeden z drugim by po ryju dostał na peronie wąskotorówki i by się skończyło na tym.
 
OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
tak czytam i czytam jedną stronę i drugą stronę i pomiędzy trzecią stronę i wychodze z założenia, że generalnie i reasumując to p,i..e..r..d,,ol,,-e takie kluby co drą się jeden przez drugiego co to nie on. Idę do swojego klubu na makietę w domciu. Aha....gdybyśmy my tak w Piasecznie się kłócili przy makiecie i punktowali to jeden z drugim by po ryju dostał na peronie wąskotorówki i by się skończyło na tym.
Tak naprawdę to nie kluby się kłócą tylko obecny i były członek klubu :) A Ty Witkoim też reklamujesz swój klub w Piasecznie i to dość często. I chwała Ci za to bo swoje trzeba reklamować i popierać, tak więc proszę nie pisz o klubach czy innych formach działalności tam gdzie nie o nie chodzi.
 
K

Konrad 0

Gość
Jako urbanista zgłaszam swój akces w klubie warszawskim do pomocy przy projektowaniu urbanistyki układu budynków, założenia osi widokowych, etc. Rozumiem że makieta będzie w skali właściwej dla H0 :) W końcu jakieś doświadczenie urbanistyczne w H0 przeszedłem :
http://forum.modelarstwo.info/threads/5-28-m2-tortu-z-micro-świata-metalu-i-kitu.7753/
i w aporcie mam 60 nowych flexów Roco x 920 mm = 55 m torów jako pozostałość po budowie makiety w H0.
 

Andrzej Px48

Aktywny użytkownik
KMK N-orma
Reakcje
60 0 0
Ja dla swoich kartoniarzy znalazłem lokum w Domu Kultury na Działdowskiej.Za free w każdy piątek. Teraz pójdę tym tropem dla kolejarzy.Może się uda i jakaś szkoła nas przytuli.Wszak potrzeba większą salę na moduły.
 

ssu

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Chciałbym odgrzać starego kotleta i zapytać, jak wygląda sytuacja z klubami modelarskimi w Warszawie?
A może są organizowane jakieś spotkania, do których można by się "wprosić" i potowarzyszyć, popodglądać, może zadać kilka "kłopotliwych" pytań? Może także czasem "powymądrzać się" w tematach, w których sam mam doświadczenie?
Oczywiście oprócz giełdy modelarskiej, bo nie chodzi mi o spotkania handlowe....
;)
 

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Chciałbym odgrzać starego kotleta i zapytać, jak wygląda sytuacja z klubami modelarskimi w Warszawie?
A może są organizowane jakieś spotkania, do których można by się "wprosić" i potowarzyszyć, popodglądać, może zadać kilka "kłopotliwych" pytań? Może także czasem "powymądrzać się" w tematach, w których sam mam doświadczenie?
Oczywiście oprócz giełdy modelarskiej, bo nie chodzi mi o spotkania handlowe....
;)
Mazowieckie Stowarzyszenie Modelarstwa Kolejowego wystawia sie w Blue City z makieta.
Myśle ze oprócz forum to najłatwiejsza możliwość kontaktubz nimi.