• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Klej Revell

wojtusko

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#22
Wszystkie kleje na stronie są do modeli plastikowych? Czyli producent wszystkie części ma plastikowe czy tylko w tym momencie takie akcesoria sprzedaje? Szukam informacji i mogę znaleźć. A i tak dla pewności - jeśli będę kleił elementy plastikowe to ile poczekać żeby dobrze wszystko się trzymało? Z góry przepraszam za takie pytania, ale dopiero zaczynam się tym interesować i tak naprawdę nie wiem od czego zacząć. Może polecicie mi coś łatwego?
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.479 18 1
#23
jeśli będę kleił elementy plastikowe to ile poczekać żeby dobrze wszystko się trzymało?
Najlepiej około miesiąca powinno złapać :). Tak na poważnie zakup jakiś tani model do testowania, bez praktyki nikt Ci nie określi po jakim czasie będzie OK a po jakim NIE OK. Niektórych rzeczy niestety trzeba nauczyć się samemu i zdobyć doświadczenie.

Czas schnięcia klejów zależy od różnych czynników, od grubości warstwy kleju, przygotowanej powierzchni itp.
 

Wacek Sz

Nowy użytkownik
Reakcje
6 20 1
#24
1585139878574.jpg

Witam, polecam ten klej. Klei wszystko, jest czas na ustawienie, mocne połączenia, farba przykrywa idealnie i nie topi plastiku. Najlepszy jaki dotychczas używałem. Pozdrawiam
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 620
W robocie 18
W robocie 176
W robocie 832
W robocie 309

Podobne wątki