• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

klawiatura sterownicza bttb

Philip

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam, jestem nowy na forum. Przepraszam za wszystkie błędy w oznaczeniech itp. gdyż nie za bardzo się na tym znam.

W pywnicy znlazłem starą kolejkę od wujka z firmy Beriln TT Bahnen. Jest sprawna Pociągi jeżdż, wszystko jest w bardzo dobrym stanie.
W kartonie również jest klawiatura sterownicza ale nie wiem jak ją podłączyć nie ma żadnej instrukcji. Nadaje się chyba do sterowania zwrotnicami i semaforem. Nie mam zielonego pojęcia jak to podłączyć proszę o pomoc.

Z góry dziękuje za pomoc
Link do klawiatury http://allegro.pl/asortyment-tt-z-i1888673313.html
 

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
316 13 0
#2
To sa zwykłe styki monostabilne. Jak naciskasz zamykasz obwód i płynie prąd, jak puszczasz to go znów otwierasz. Jeden biegun napięcia z zasilacza podłączasz do skrajnego styku z prawej strony (z prawej na zdjęciu z allegro) Drugi bezpośrednio do sterowanych urządzeń. Żadnej filozofii.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Elektryka 11
Elektryka 4
Elektryka 1

Podobne wątki