• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Klasyki FSO

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#3
Jak dla mnie bomba, lubię takie inicjatywy.ciekawe tylko kiedy zacznie komuś przeszkadzać.
Pierwszy raz widzę nowojorską taryfę kombi, nie widzę za to pierwszego poloneza traka o nazwie wars , stał w pałacu w muzeum techniki czerwony na kwadratowej lampie.
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
508 41 1
#4
Jak dla mnie bomba, lubię takie inicjatywy. ciekawe tylko kiedy zacznie komuś przeszkadzać.
Pierwszy raz widzę nowojorską taryfę kombi, nie widzę za to pierwszego poloneza traka o nazwie wars , stał w pałacu w muzeum techniki, czerwony, na kwadratowej lampie./Rampie/
o_Oo_Oo_O
Poloneza "traka"(???) o nazwie Wars????o_O
Po pierwsze, nigdy nie było takiego pojazdu o nazwie "trak".
Po drugie, Polonez Truck, to Polonez Truck. I po co mu jakaś dodatkowa nazwa, jak już ją ma.
Po trzecie Wars, to Wars. Innymi słowy Kolega pisze o dwóch różnych samochodach, myląc ich nazwy.
Po czwarte to nazwy piszemy z wielkiej litery, podobnie jak zdanie rozpoczynamy z wielkiej litery i najlepiej po spacji... ;)
Domyślam się także, że chodzi o Muzeum Techniki w Pałacu Kultury i Nauki?:niepewny:

Co do inicjatywy otwarcia tego Muzeum, to zgadzam sie z Kolegą całkowicie.(y)
Jak dla mnie, to również bomba.:love:

FSO_Polonez_Truck_I.jpg
https://pl.wikipedia.org/wiki/FSO_Polonez_Truck#/media/File:FSO_Polonez_Truck_I.jpg

ShFk9kpTURBXy85YTY5NTUwZTkyNGJhY2M1YTExYmExZjIxOWM4YmM5MC5qcGeSlQMAEc0B9M0BGZMFzQMUzQG8gaEwAQ.jpg
https://www.google.com/auto świat/FSO_Wars
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
przemek77

przemek77

Znany użytkownik
Reakcje
1.113 7 0
#5
Polonez Truck z pierwszego tygodnia produkcji jest na wystawie. Niestety w moim albumie występuje tylko na jednym zdjęciu obok Trucka z ostatnich dni produkcji (nie wszystkie auta udało mi się sfotografować ze względu na "tempo" wycieczki) Co do Warsa i innych prototypów FSO są one we władaniu Muzeum Techniki i na tej wystawie raczej ich nie zobaczymy. Obejrzeć je można w muzeum w Chlewiskach koło Szydłowca
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#6
o_Oo_Oo_O
Poloneza "traka"(???) o nazwie Wars????o_O
Po pierwsze, nigdy nie było takiego pojazdu o nazwie "trak".
Po drugie, Polonez Truck, to Polonez Truck. I po co mu jakaś dodatkowa nazwa, jak już ją ma.
Po trzecie Wars, to Wars. Innymi słowy Kolega pisze o dwóch różnych samochodach, myląc ich nazwy.
Po czwarte to nazwy piszemy z wielkiej litery, podobnie jak zdanie rozpoczynamy z wielkiej litery i najlepiej po spacji... ;)
Domyślam się także, że chodzi o Muzeum Techniki w Pałacu Kultury i Nauki?:niepewny:

Co do inicjatywy otwarcia tego Muzeum, to zgadzam sie z Kolegą całkowicie.(y)
Jak dla mnie, to również bomba.:love:

Zobacz załącznik 655271
https://pl.wikipedia.org/wiki/FSO_Polonez_Truck#/media/File:FSO_Polonez_Truck_I.jpg

Zobacz załącznik 655280
https://www.google.com/auto świat/FSO_Wars
Dziękuję za sprostowanie mojego niefortunnego postu.
Że był Wars samochód to wiem bo jakąś tam skromną wiedzę posiadam.
Co do Trucka to w Muzeum Techniki tak w Pałacu Kultury stał na środku sali czerwony prototyp a nie pierwsza produkcja i jestem pewien , że był podpisany jako Polonez Wars, o Trucku wtedy jeszcze nie było mowy.
Ale mogę się mylić bo to było ze 30 lat temu.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#7
A i nie Rampie tylko lampie. Ale to już za trudne. A i jak sam kolega spostrzegł trak to nie nazwa Truck więc mogło być z małej .

Hihihihi:eek:
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
508 41 1
#8
Dziękuję za sprostowanie mojego niefortunnego postu.
Że był Wars samochód to wiem bo jakąś tam skromną wiedzę posiadam.
Co do Trucka to w Muzeum Techniki tak w Pałacu Kultury stał na środku sali czerwony prototyp a nie pierwsza produkcja i jestem pewien , że był podpisany jako Polonez Wars, o Trucku wtedy jeszcze nie było mowy.
Ale mogę się mylić bo to było ze 30 lat temu.
No to jesteś kolega pewien, czy jednak możesz sie mylić i nie jesteś?:niepewny:
Zapodaj jakies zdjęcie, albo poszukaj w necie. Sam jestem ciekawy i pewnie nie tylko ja.:podstepny:
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#10
No to jesteś kolega pewien, czy jednak możesz sie mylić i nie jesteś?:niepewny:
Zapodaj jakies zdjęcie, albo poszukaj w necie. Sam jestem ciekawy i pewnie nie tylko ja.:podstepny:
Czasy o których mówię nie były tak zinternetowane jak teraz , można by rzec, że wcale go nie było i ciężko o relację YouTube z wizyty w Muzeum Techniki. Za smarkacz tam bywałem i to mi utkwiło, może ktoś potwierdzi albo zaprzeczy.
A co do lampy to chodziło właśnie o tę pierwszą prostokątną a nie od Caro.
Pozdrawiam i mniej ciśnienia;)
A i jeszcze jedno , czasami to nie piszący tylko te gówn.iane podpowiadacze coś zmienią.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 3

Podobne wątki