• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Klasyki Daniel Żyraf82

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#62
Staruszku, bo ja zaraz przypomnę jak pisałeś o naczepie a była to przyczepa i jeszcze parę Twoich gaf zapisałem w pamięci..hahaha, bo okularów nie założyłeś.

No to jeszcze raz Zbychu... tak to Herpa.
No przecież wiem i tak sobie żartuję:podstepny:. Ale nie zaśmiecajmy tematu koledze.:)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#69
Szalejesz z tymi 356-kami, ale to był prawdziwy PORSCHE, od którego wszystko się zaczęło.
Mnie przypadł do gustu ten niebieski ze względu na kolor. Super się prezentuje pomimo
niedopracowanych detali. Cabrio jak najbardziej udany, z dokładnie odwzorowanym dachem.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#71
Spora kolekcja, jak na Porsche. Pierwsza 911 bardzo fajne poza drobnymi niedociągnięciami w detalach.
Ten biały to dla mnie nowość, czy nie jest to przypadkiem cywilny odpowiednik Porsche z Le Mans ?
Bardzo oryginalny a formy to prawdziwa prehistoria ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 95
Samochody osobowe 123

Podobne wątki