• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja KITA Transporte GmbH

Grzelek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Dzień dobry! Czesć i czołem, więc opowiem jak to wszystko zacząłem... ;)

A więc, firma KITA Transporte GmbH powstała w maju 2015 roku w Meinerzhagen, początkowo nastawienie było na transport chłodniczy, lecz po wybadaniu krajowego i lokalnego rynku transportowego, powstało zapotrzebowanie na poszerzenie naszej oferty. Tak więc, aby spełnić oczekiwania naszych klientów, zajmujemy się prawie wszystkim pojętym jako transport drogowy... Oferujemy transport: Chłodniczy, Ponadnormatywny, Materiałów sypkich, Metali w stanie płynnym, oraz wiele wiele więcej...


A teraz, tak na poważnie zaprezentuje, pierwszy pojazd z Mojej firmy.

1. VOLVO FH IV + SCHMITZ SKO24
IMG_0677.JPG

IMG_0672.JPG

IMG_0675.JPG

IMG_0670.JPG

IMG_0674.JPG


Wiem, że fotki nie są zachwycające, postaram się o lepsze, jeżeli tylko natura postara się o lepszą pogodę... :devil:

Pozdrawiam i Wesołego Jajka! :D
 

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#2
Witaj na forum! Zestaw typowo zdjęty z dróg, jednakże te kalki to chyba pomyłka? Trochę średnio to wygląda na globie, to do poprawienia :D
 

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
#5
Model bardzo ładny , aczkolwiek fajnie by było gdybyś dodał jakieś oznaczenia z tyłu na drzwi , bo ta biel aż w oczy razi.(y)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#7
Gdy zestaw dostanie więcej szczegółów, to będzie wyglądał dużo realistyczniej. Popracowałbym też nad wymyśleniem jakiegoś ciekawszego malowania.
 
OP
OP
G

Grzelek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
Gdy zestaw dostanie więcej szczegółów, to będzie wyglądał dużo realistyczniej. Popracowałbym też nad wymyśleniem jakiegoś ciekawszego malowania.
Szczegółów będzie przybywać, ale malowanie na ciągnikach, zostanie takie jak teraz, bo ma być delikatnie... :)

Witam wszystkich serdecznie!
Dzisiaj zaprezentuje cos dłuższego, cięższego i niebieskiego :D
Zdjęcia niestety znowu w pokoju, bo pogoda się postarała, ale o burze i gradobicie...:devil:

2. VOLVO FH IV + NOOTEBOOM (MK-KT 2005)
IMG_0688.JPG

IMG_0689.JPG

IMG_0692.JPG

IMG_0697.JPG


A teraz, mała zapowiedź następnej prezentacji.... Mam nadzieję że będzie ciekawiej. ;)
IMG_0704.JPG


Pozdrawiam i miłego wieczoru. (y)
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#9
Model fajny Fh ładnie się prezentuje,w ciekawym miejscu umieściłeś rejestrację. Zdjęcia w pokoju to chyba nie problem tylko mogłeś model umieścić w lepszym świetle :)
 

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Reakcje
1.550 5 0
#10
Ładne szwedki prezentujesz.Przyjemnie oglada sie Twoją prezentację może tylko tło jest zbyt rozpraszające.A co do zapowiedzi jak są zrobione reflektory?
 
OP
OP
G

Grzelek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Model fajny Fh ładnie się prezentuje,w ciekawym miejscu umieściłeś rejestrację. Zdjęcia w pokoju to chyba nie problem tylko mogłeś model umieścić w lepszym świetle :)
Miejsce na rejestracje, podpatrzone u mnie w okolicy. :D Swiatła dziennego, tez przy mojej pracy nie wiele... Ale się wszystko ogarnie. (y)
Ładne szwedki prezentujesz.Przyjemnie oglada sie Twoją prezentację może tylko tło jest zbyt rozpraszające.A co do zapowiedzi jak są zrobione reflektory?
Dzięki, takie mam zamiary, żeby było przyjemnie. :D Tło takie z racji pogody, ale obiecuje że będzie bardziej naturalne, już nie długo. (y) A co do reflektorów, to są nałożone kalki. ;)

Przejdźmy do następnej prezentacji...

3. SCANIA R620 STREAMLINE + SCHMITZ SCS 24 (MK-KT 2002)
DSCI3129.JPG

DSCI3132.JPG

DSCI3134.JPG

DSCI3135.JPG


A teraz, dwie fotki Szwedzkiej trójki zaprezentowanej jak dotąd..
DSCI3137.JPG

DSCI3141.JPG


Pozdrawiam!(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
#12
Wszystko fajnie, tylko nie lubię zdjęć rzeczywistości jak nie ma zachowanej linii poziomu i pionu. Poskręcane zdjęcia są fajne, jeżeli to fotografia artystyczna, no a Twoje do takich jeszcze nie należą.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#14
Z całej trójki najbardziej przypada mi do gustu Volvo z Noteboomem. Skromny i w nietypowej konfiguracji. Tablica jednak bardziej pasuje na zderzak.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 30

Podobne wątki