• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kinematyka sprzęgu Sachsenmodelle/Tillig

Preki

Aktywny użytkownik
PGM
Reakcje
96 2 0
#1
Czy można gdzieś kupić kinematykę sprzęgu pasującą do wagonów Y oraz Halberstadt produkcji w/w firm jako osobny element?
 
OP
OP
Preki

Preki

Aktywny użytkownik
PGM
Reakcje
96 2 0
#3
Tak najpewniej zrobię w pierwszej kolejności, ale mam coś obawy że nie będą tego mieli. Nie widzę by była to część dostępna w katalogach. Jest jeszcze druga opcja, równie mało prawdopodobna czyli zakup jakiegoś złoma i wyciągnięcie z niego kinematyki. Mało prawdopodobna, gdyż ciężko jest trafić na złom Tilliga na sprzedaż, i pisząc "złom" mam na myśli wagon w naprawdę złym stanie, który tylko już nadaje się "na części".
 
D

Docteur

Gość
#4
Napisz maila z zapytaniem o element na info@tillig.com. Odpowiadają szybko i są naprawdę pomocni. Przerabiałem to przy belce zderzakowej do modelu 74797 - niby nigdzie w listach części zamiennych nie było, a jednak okazało się że jest to część zamienna i ma swój numer. Potem pozostało tylko zamówienie w AMC (tu warto się też podeprzeć odpowiedzią od Tilliga, żeby rozwiać ewentualne wątpliwości) i część dotarła do mnie bez problemu.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 8
Tabor 4
Tabor 0
A
Tabor 8
Tabor 6

Podobne wątki