• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kilof 2011 - pociągiem w Sudety! -mam 1 bilet do odstąpienia

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
#1
Witam!

Temat trochę inny więc nie zakładam w giełdzie. Mam do odstąpienia 1 bilet normalny na pociąg turystyczny Kilof na 3 września do Kłodzka: http://www.turkol.pl/index.php?option=c ... &Itemid=12 . Cena 88zł, wszystkie miejsca są już zarezerwowane i sporo ludzi jest na liście rezerwowej tak że to jedyna okazja. Miałem jechać ze znajomym ale coś mu wypadło i jadę sam.

Chętnych (tylko osoby z tego forum lub z Martela) zapraszam na PW lub Email, najlepiej dziś, a najdalej do jutra.

Pozdrawiam
 

Ogryzek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Re: Kilof 2011 - pociągiem w Sudety! -mam 1 bilet do odstąpi

Ja już na temat tego rodzaju składów się wypowiadałem. W tyłku mam to by płacić za pociąg który i tak do końca nie wypali, będę się stresował opóźnieniem i czuł niesmak z powodu zmiany trakcji bo Ol49 (pewnie i tak nic innego nie pociągnie) bo zdechnie po drodze.
 

Ogryzek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Re: Kilof 2011 - pociągiem w Sudety! -mam 1 bilet do odstąpi

Moje przypuszczenia były słuszne :p 2h w plecy w Jaworzynie Śl. Strach się bać co było dalej :D
 

Podobne wątki