• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kilka modeli Mecika

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#64
Bardzo ciekawy ten stary Manik. A i naczepa zrobiona bardzo fajnie. Pomarszczenia plandeki wyglądają jak w naturze. Podoba mi się takie wykonanie modelu. Ciekawe jak wygląda tył naczepy, pewnie trzeba podmalowywać...
 
OP
OP
Mecik

Mecik

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#66
Bardzo ciekawy ten stary Manik. A i naczepa zrobiona bardzo fajnie. Pomarszczenia plandeki wyglądają jak w naturze. Podoba mi się takie wykonanie modelu. Ciekawe jak wygląda tył naczepy, pewnie trzeba podmalowywać...
Tak dokładnie masz rację tył naczepy jest bielusieńki jak śnieg ale da się to łatwo zmienić:)Pozdro
 
Reakcje
10.671 67 1
#71
Ciekawy model , ale podejrzewam jak Broda że on cały jest od ALBEDO . Jednak to herpa korzystała z ich form , a nie na odwrót . Szkoda że tego nie kontynuowali bo ALBEDO w niektórych formach herpe przewyższała .
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#77
Ciągnik od Herpy, a naczepa Albedo.
Nie wiem czy wiesz ale Albedo zostało przejęte przez Herpę i różnie potem to było sprzedawane ale ten zestaw mimo że na ciągniku pewnie jest napis Herpa jest zestawem fabrycznym Albedo i nie jest to powód do jakiś złych uwag a nawet bym powiedział że jest to swojego rodzaju rarytas.
Dziwne jest to że wszyscy tak kochają Herpę i jak się napisze że to nie Herpa to się każdy obraża bez powodu i unosi i za wszelką cenę udowadnia że to Herpa.:D:D:D:D
 
OP
OP
Mecik

Mecik

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#79
Nie wiem czy wiesz ale Albedo zostało przejęte przez Herpę i różnie potem to było sprzedawane ale ten zestaw mimo że na ciągniku pewnie jest napis Herpa jest zestawem fabrycznym Albedo i nie jest to powód do jakiś złych uwag a nawet bym powiedział że jest to swojego rodzaju rarytas.
Dziwne jest to że wszyscy tak kochają Herpę i jak się napisze że to nie Herpa to się każdy obraża bez powodu i unosi i za wszelką cenę udowadnia że to Herpa.:D:D:D:D
Ja sie kolego nie unoszę i nie obrażam bo sie uczymy całe życie i każdy ma prawo sie pomylić ,a czy auto jest od Herpy czy od Albedo to nie jest problem byle żeby nam sie podobało pozdrawiam:)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 178
Samochody ciężarowe 229

Podobne wątki