• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kilka modeli (FH-12)

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
zaczynając od kolorów po uciętym od dołu na bokach naczepy kończąc. Jesteś pewny że jest to mega? Czy tylko ma koła od megi? Ten dolny prześwit w niej mnie zastanawia
Tak, te megi AWM są takie dziwne. Z malowania to teraz zauważyłem brak napisu Link na przodzie globa.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
Jaki jest ten link każdy widzi, a wypada mieć. Tyle razy opowiadałem jak pewien model leżał w Poznaniu w sklepie, nikt go nie chciał, nawet ja się nie skusiłem i co teraz biały kruk.
A to stare FH fajne ale to mi się z nowu podoba bo stare ;)
 

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
AWM czy Herpa mają formy i tylko zmieniają malowania, niestety często nie jest 100% oryginał. Trzeba się cieszyć, że w ogóle jest garstka poloników.Ewentualnie samemu wprowadzać poprawki. Wydaje mi się, że zachodni sąsiedzi modelarze aż tak nie przywiązują wagi do szczegółów a dla firm to oni są głównym odbiorcą.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
To stare Volvo .... średnio mi się podoba, malowanie ma słabe. Model rzadki i dlatego wart posiadania.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Muszę przyznać że mi to volvo się podoba . Ciekawe to malowanie , a i forma FH pierwszej generacji od tego producenta mi bardzo leży .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Stare FH12 to dla mnie najlepsza forma od AWM. Nawet lepsza od Herpy. I kolejne ciekawe malowanie. Fajny kierunek obrałeś w zbieraniu firm z rzadziej spotykanych w naszej skali krajów.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Link jaki jest - wszyscy widzą. Osobiście już się powinniśmy przyzwyczaić do "niedoróbek" w naszej skali. Ja pewnie kiedyś go kupię i nie będę miał z nim problemu. :ROFL: FH 12 z Hiszpanii bardzo ciekawe. Podoba się.
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Witam. Dziękuje za komentarze. Ostatnio nie mam czasu by uczestniczyć w życiu forum ale wypadałoby coś pokazać, modeli jakoś gwałtownie nie przybywa ale będę starał się pokazywać to co się ostało w mojej kolekcji.

Volvo FH-12 Globetrotter "Hungarocamion" AWM

48704332561_c8f214825f_c.jpg

48704332101_f75016da02_c.jpg

48704492357_e21c0a9ca9_c.jpg
48704331446_631347cd15_c.jpg

48704332876_bb3ff95562_c.jpg

48703997498_2d002bf475_c.jpg


Zdjęcia robione telefonem z góry przepraszam za jakość.

Pozdrawiam.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Ciekawe malowanie. Świetnie wyszły Ci zdjęcia, gratuluję. (y) Nie łatwo jest obfotografować biały model tak, żeby było widać wszystkie detale, szczególnie podział blach...
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 178
Samochody ciężarowe 113

Podobne wątki