• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kilka modeli (FH-12)

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#62
Bardzo mnie zaciekawiła ta Magnumka, nigdy wcześniej jej nie spotkałem. Malowanie typowe dla tureckiego przewoźnika. Magnolia to musiał być wtedy wypas, w porównaniu do współczesnych Fordów Cargo czy Premiumek. :ROFL:
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
#66
Dziękuję za komentarze. Dziś model uboższy w detale niż poprzedni, powiedziałbym pozbawiony ich całkowicie ale według mnie posiadający swój urok. Ciągnik bez spoilerów spięty z plandeką to zawsze coś innego niż standardowe zestawy, które serwuje nam Herpa, no i oczywiście jest to moja ulubiona ciężarówka Volvo FH-12.

10. Volvo FH-12 Globetrotter "Alisan" (TR) Herpa

47559633322_fbffb9c3ae_c.jpg

40646128603_04e242b5f4_c.jpg

46888409774_4c8a25c6be_c.jpg


I jako ciekawostka zdjęcie oryginału, na które natrafiłem ostatnio na Facebookowej stronie pt. "Stay on These Roads", gdzie można znaleźć sporo archiwalnych zdjęć pojazdów z lat 90 i początku XXI wieku.

40646166153_6f23b88d53_c.jpg


Pozdrawiam.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
#67
Super modelik, ludzie psioczą na AWM, bo faktycznie jakość mogliby podciągnąć , ale bez ich różnorodności malowań, nasze hobby
byłoby uboższe ;) Jak wszystko dobrze pójdzie to po świętach też pokażę u siebie jakiś "latający dywan" ;)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#73
No i kolejny ciekawy model, o którego istnieniu dopiero teraz się dowiedziałem. Turek z prawdziwego zdarzenia. Zapewne gdyby to było niemieckie malowanie, to nie wzbudzałby specjalnego zainteresowania.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 178
Samochody ciężarowe 113

Podobne wątki