• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kilka modeli (FH-12)

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
#1
Witam. Co prawda większość mojej poprzedniej kolekcji została wyprzedana ale nie oznacza to, że zakończyłem całkowicie zbieractwo. Kilka modeli sobie zostawiłem i wpadło trochę nowych. W tym temacie postaram się prezentować na bieżąco to co się ostało jak i nowe nabytki. Diorama, na której były prezentowane modele w poprzednim temacie niestety musiała zostać zlikwidowana, także tło nie jest za ciekawe ale pomyślę nad jakąś małą podstawką w przyszłości.

Na sam początek dwa eSKacze w znanych wszystkim barwach:

1. Mercedes-Benz SK'94 "SoMat" (BG) Herpa

1.jpg

2.jpg

3.jpg


2. Mercedes-Benz SK'88 "Willi Betz" (D) Herpa

4.jpg

5.jpg

6.jpg


Pozdrawiam.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#8
Piękne miniaturki. Obydwa bardzo mi się podobają i z chęcią przygarnąłbym "Bułgara", bo "pustynny" już u mnie stacjonuje.
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
#13
Betzy to już coś kompletnie odmiennego :) zawsze się je mile ogląda, nawet jeśli to już kolejny model na forum w tych barwach :) tutaj fajnym akcentem jest to że to polonik. Gratuluję posiadania pięknego Dafa (y);)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#19
Świetnie wykonany model. Herpa tu się bardzo postarała. W standardzie dołożyła tu oznaczenia, blachy itd. Kapitalnie wygląda. Dobrze, że mam bo byłaby zazdrość. (y)
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 178
Samochody ciężarowe 113

Podobne wątki